www.sudzibas.lv Proring SIA Reāla krapšana

Proring SIA - Reāla krapšana

Saskāros ar krāpniecību šajā servisā. Atdevu automašīnu uz remontu , vajadzēja nomainīt termostātu , ūdens sukni , siksnu un eļļu. Pirmkārt sākumā uzlika nestrādājošo termostātu , neviens no darbiniekiem pat nepārbaudīja kļūdas , jo auto dators rādija visu laiku kļūdu ar termostātu. Kad atbraucu uz mājam pieslēdzu datoru automašinai , ķlūda palika , izdzēsu , nobraucu dažus kilometrus atkal kļūda. Aizbraucu uz servisu parādīju , izrādījās ka termostāts brāķēts . Nomainīja termostātu , braucu auto sildās vairāk kā 100 C , izrādījās ka servisā aizmirsa pievienot ventilātoru, vienkārši nepievienoja kontaktu. Pagāja mēnesis , dzirdu ka siksna čīkst , pa ceļam iebraucu citā servisā , viņi apskatījās un saka ka jums ir veca siksna , ir jāmaina. Noņēma siksnu tiešam veca , BET Proring darboņi apgalvoja ka siksnu uzlika jaunu un paņēma par to naudu. Tas vēl sīkumi , nodevu a/m jau citā servisā uz apkopi , lai visu pārbauda , un vakar man atnāk ziņa un vīdeo , ka ūdens sūknis , kuru it kā nomainīja Proring darbinieki , izrādās stāv oriģināls un jau ir ļoti sliktā stāvoklī. Tātad rezultātā proring ir mani apkrāpis uz sekojošām summam - ūdens sūknis 98 EUR, siksna 14 EUR un darbs kurš nebija izdarīts 120 EUR . Viņi pēc mana lūguma veica arī cilindru skatīšanu ar endoskopu , bet tā arī neatsūtija nevienu video , kaut solijās to izdarīt. Rezultātā NEIESAKU NEVIENAM vērsties uz šo krāpnieku kantori , man vajadzēja zvanīt viņiem interesēties kā notiek darbi , jo viņi paši neatzvana un solījumus nepilda.
Ja servisa īpāšnieki šo lasa var droši sazināties ar mani. Izskatu iespēju vērsties tiesa pret šiem krāpniekiem.

Papildināts and2807 17.01.2023

Informācijas precizējums :
Firmas dati PRORING Latvia, SIA, reg. nr. 50103731261 , Adrese Ganību dambis 19, Rīga, LV-1005

A and2807 17.01.2023

Viss protams ir saglabājies , maksāts ar pārskaitījumu.