Promolat - darbs

Ja gribētos uzrakstīt visu, visticamāk aptrūktos simbolu. Pēdējais ko ieteiktu ir strādāt šajā kompānijā, jo uzņēmuma tā saucamie "vaditāji" ir personas, kas pat nenojauš par darba un cilvēcisko ētiku. No saviem darbiniekiem pacentīsies izspiest pēdējo, pilnībā ignorējot darba līgumu, kā arī pieprasīs no darbinieka rīcību, ko ikdienišķā situāciju, viennozīmīgi, šķistu apsurda. Vienmēr, neskatoties uz situāciju, vainīgs būs darbinieks, arī tad, ja nebūs ar to nemaz saistīts, jo vadītājai bieži patika savās kļūdās vainot citus. Nepieminos gadījumu, kad kāds no bijušajiem darbiniekiem būtu no darba aizgājis miermīlīgos apstākļos. Aizejot, viennozīmīgi, piedraudēs, gan ar apmelošanu nēeksistējošā zādzībā, gan, pat ar fizisku izrēķināšanos un piedraudēšanu nosist. Bet pats uzjautrinošākais ir vadītājs Helmunts Linde, kas nu sieviešu klātbutnē ir tāds varonis :) - bļaus, nosaukās par pēdējo un vēl piedraudēs izrēķināties! Īsts vīrietis - ko tur piebilst! Šīs personas pie katras niecīgākās iespējas pacentīsies apčakarēt, jo parāda paliek visiem. Bijušo darbinieku pienākums ir atklāti pateikt, jo, ja kāds man iepriekš būtu iformējis, ka tā var gadīties, būtu bijusi ārkārtīgi pateicīga.
Bijušāis SIA Promolat darbinieks,
kas runājā vairāku darbinieku vārdā

I

V viesis 10.12.2010

"Ieva", var redzēt, kad līdz šim Tu darbiņu vēl neēsi atradusi, ja Tev ir laiks to visu rakstīt!
Ja Tu būtum laba specialiste, Tu strādātu neviss terētu savu dārgu laiku rakstot visu kas palika Tev uz sirds:)
Meklē labāk darbu!

G Goa 10.12.2010

..."ko ikdienišķā situāciju, viennozīmīgi, šķistu apsurda." skaisti pateikts!

M Mamuts 10.12.2010

Tagad jau jebkurā darbā, ja tu gribi aiziet prom, viņi draud nosist...