PROMEDIA

Es pirms mēneša pieslēdzu mazo paketi pa 11,80 Ls(Bauskas iela). Solīja ātrumu līdz 1,5 Mbps. Mo rītiem ir ap 4 Mbps, pa dienu ap 1,5 līdz 2 Mbps, vakaros nokrītas līdz 0,8 Mbps.Zvanīju uz ofisu, lai pieslēgtu e-mailu un piešķirtu vietu uz servera, laipni atbildēja un izdarīja pietiekami ātri.Man pagaidām pret šo firmu iebildumu nav. Vai tik citi nav sajaukuši bitus ar baitiem, jo 1 Mbps ir 125 kB/sec.

? ? 22.10.2004

????????, ?? ?? ??????!??????? ? ????, ?? ????? ???????!

A Aleksey 09.04.2007

:))Eto poka u tebja vse normaljno,podozdi nemnogo i na4nutsa takie problemi u tebja:))Naprimer,u menja tozhe podklju4enie Promedia,segodnja propal i-net,ja pozvanil,i mne nagrubili 4to mol eto vasha vina,u vas s kompjuterom problemi:)i t.p.,4erez paru minut pozvanili i skazali 4to ja mol MAC adres pomenjal:)Vse 4to ugodno,no svoju vinu oni priznatj voobwe ne zahoteli!!Hamjo tam rabotaet!