www.sudzibas.lv ProlineD Apkalpošana, serviss

ProlineD - Apkalpošana, serviss

Mazliet sakrājās par šo kantori. Jau sen sanāca darboties ar viņiem un ik pa laikam sāk besīt ārā. Pirmais, kas mani besij ārā šajā kantori ir attieksme pret klientu, ja tu ieej kautko tur pirkt, un pat nopērc, tad tāpat uz tevis skatās kā uz kautkādu parazītu, kas atvilkās nelaikā un patraucēja lūkoties monitorā. Otra lieta ir serviss. Diemžēl Daugavapilī Samsung sertificēts serviss ir ProlineD. Aiznesu tur videokameru, tā kā pats biju vainīgs pie tā ka kamera salūzusi, tad salaboja to par naudu, problēmu nekādu nebija. Pēc pus gada atkal nestrādā poga. Aiznesu un saku ka labojāt vai mainījāt, bet atkal nedarbojas, teicās paskatīsies un doz ziņu. Nu piezvanīja pēc kāda laika teica, ka pogu nomainīs pa garantijai, bet izrādās, ka kautkāda cita shēma ir papildus nodegusi un tas maksās xx Ls. Kautgan problēma ra kuru griezos bija tikai poga. Nu labi teicos lai remontē. Tā pagāja viens mēnesis, kad apnika gaidīt zvanu par remonta pabeigšanu aizbraucu un apvaicājos, kā sokas. Nu teicās ka meistars strādājot un tur daudz darba, bet nu pēc nedēļas viss būs kārtībā. Tā pagāja vēl divi mēneši, zvana nekāda nebija, nu ko, braucu atkārtoti. Atkal solījumi, ka viss būs sataisīts pēc nedēļas. Nu un tā vēl divi mēneši, nu pagāja gandrīz pus gads. Kad aizbraucu pēdējo reizi, tad izrādījās, ka diemžēl saremontēt detaļu nevar un ka jāmaina visa shēma. Teicu ka padomāšu. Pēc trijām dienām aizbraucu un teicu, ka remontēt nevajag un lai dot atpakaļ kameru. Pateica ka pašlaik meistara nav un nevar atdot kameru un teica ka piezvanīs, kad kameru varēs paņemt. Nu tā ir pagājusi nedeļa ar pusi, zvana protams ka nav. Būs jābrauc skatīties kur tas meistars ir pazudis, ka nedēļas laikā nav rādījies darbā un nav nodevis manu kameru. :) Besij ārā tas viss. Kāpēc nav ideālu veikalu ar attiecīgu attieksmi. Un pie kājas ka prece maksās dārgāk, bet tu vismaz jutīsi attiecīgu attieksmi, ko arī novēlu Jums.

P.s.
Esmu saskāries arī ar tādā lietām, ka jauni datoros, ko tirgo šī iestāde tiek ievietotas no garantijas remonta atgrieztas detaļas. Pats esmu to redzējis.

P

A Andris 02.03.2010

Priekš tam ir domāts patērētāju aizsardzības centrs, jo tici man tiklīdz tava lieta nonāks viņu rokās, tik viegli nevarēs pasūtīt vienu māju tālāk un ja kameru tev neatdod, tad tev noteikti ir jāziņo policijai !
Tici man, palidz :)

P Persix 11.03.2010

Nu neatdot viņi netaisās, es vismaz tā ceru, bet nu ka tas process ir ievilcies līdz nemaņai, tas gan besī ārā. Diemžēl kameru tā arī vēl neesmu saņēmis atpakaļ. :( Galvenā atruna ir ka meistars pašlaik nav uz vietas un cilvēks nezin kur tā kamera atrodas utt. Manuprāt tas meistar vai nu ir baigais specss, ka viņu tur darbā, ja vinš tur visu laiku neatrodas, vai arī mana kamera jau ir izlietota citu kameru saremontēšanai un vienkārši nav iespējams to salikt atpakaļ vienā gabalā. Lai arī esu miermīlīgs cilvēks, bet kautkā jau sāk mazliet tas process besīt ārā. Laikam rīt būs jāiedzer "зверин" zāles. :)

J Juris 27.09.2010

Nākamreiz zvani uz Samsung parstāvniecību! Iedos šiem uzmundrinājumu un ļoti veikli Tev visi salabosun izdarīs!
Nu un ja kas, tad ir pietiekami lēti aizsūtīt preci uz Rīgu! Tur ir citi servisi, ka neuzdzīvojas uz tā rēķina, ka Tev daugavpilī nav alternatīvas pie kā vērsties!