www.sudzibas.lv Proline Baltic Prece neatbilst attēlam

Proline Baltic - Prece neatbilst attēlam

Meklēju salīdzini.lv 3m garu vga kabeli ar galiem male to male. Atradu labu piedāvājumu internetveikalā nopirkt.lv. Apskatot preces attēlu redzu ka ir vga male to male, bet kad prece atnāca uz omnivas pakomātu izrādās ka ir vga kabelis ar galiem female to male. Abi gali ir atšķirīgi, bet attēlā bija vienādi. Zvanot veikalam tas man deva iespēju atgriezt preci atpakaļ pa pakomātu par savu naudu, kas ir smieklīgi, jo prece maksā nepilnus 4 eiro bet atgriešana 3.50 eiro. Tā kā es nepiekritu man piedāvāja, lai es uzrakstu e-pastu. Ko es arī izdarīju, bet vēljoprojām atbildi pēc 6 dienām neesmu saņēmis. Kāpēc man būtu jāmaksā par to ka kāds nekompetents darbinieks ir ievietojis nekorektu attēlu. Neiesaku nevienam nopirkt.lv internetveikalu, un es nekad vairs tur neiepirkšos. Šādus internetveikalus vajag izskaut no tirgus. Esmu saskaries ar līdzīgām situācijām, kur piedāvā pa velti atgriezt preci.

D