www.sudzibas.lv Profitrop kompānija Krāpj cilvēkus un izmāna naudu

Profitrop kompānija - Krāpj cilvēkus un izmāna naudu

Es viņu brokeru piedāvājumus investēt naudu un sākt pelnīt klausījos 8. Dienas.
Solījumi bija tik Saldi, ka pat ar to, ka zināju ka tā ir krāpniecība gandrīz padevos.
Man bija izstrādāta stratēģija. Pēdējā sarunā pateicu, ka esmu gatavs investēt naudu.
Brokeris bija tik priecīgs! Un kad pateicu, ka man nav kontu bankās un nav kredītkartes piedāvāja tūlīt noformēt bankā kontu no kā kategoriski atteicos. Visa laipnība pārgāja un no jūs pargaja uz tu. Pēdējie vārdi bija, kad būs konts tad strādāsim un nometa klausuli.
Parasti es metu nost, bet šoreiz lielais pierunātājs neizturēja manu nekaunību un pats nometa trubu.

Apskatot viņu tīmekļa vietni, redzams, ka tie neietilpst nevienas regulējošās aģentūras pakļautībā. Tas ir liels sarkanais karogs! Ar to vajadzētu pietikt, lai jūs neinvestētu ar tiem. Viņi strādā arī ar vietnēm, kas piedāvā “automatizētu tirdzniecības programmatūru”, kas ir vēl viens sarkanais karogs, jo šāda veida vietnes ir bēdīgi slavenas ar krāpnieciskām shēmām.
Tātad profitrop ir tikai vēl viens neregulēts forex brokeris, kas nozīmē, ka klienti nav aizsargāti, un pastāv liela iespējamība, ka viņi atbrīvosies no jūsu grūti nopelnītās naudas, un nebūs nevienas regulējošas aģentūras, kas sauktu viņus pie atbildības.

lilija 11.02.2023

Krāpnieki. Cilvēki neuzķerieties uz saldiem solījumiem.

M Mixx 12.02.2023

Andulis Vitte ar savu brandžu gribeja apkrapt cilvekus ar piramidu You should be here. Tagad kad visiem pa 200 eur izmanija, kaut kur pazudusi. Andulis staiga pa Origo Rimi kasīdams pakaļu un skatās uz cīsiņiem. Tik pretīgi roku aiz biksēm bija aizbāzis un kasīja. fu.

M Mixx 12.02.2023

apmans kartejais, ka tajas pirmaidas prasa ieguldit naudu un tad tu vinu pazaude

M Mixx 12.02.2023

Andulis Vitte ar piramidu meginaja apkrapt cilvekus.

S Stulba zoss 06.03.2023

Es arī uzķēros uz šiem krāpniekiem. Cilvēki, esiet ļoti uzmanīgi. Kolīdz jūs uzliksiet šajā Profitrop kontā naudu, jums nākamajā dienā liks atkal aizņemties un likt vēl. Tas ir apburtais loks. Banka un policija tikai noplātīs rokas.