Proffit.lv Korbotex.lv - Krāpšana

Beidzot izdevās noskaidrot, aiz ši veikala stāv tas pats cilvēks kas tagad tirgo caur shop4you.lv un mobex.lv, viena un ta pati balsi. Paņemiet ierakstu no bez tabu un salīdziniet, viss tas pats. Visi kas pazaudēja naudu zvaniet uz turieni. Vis pēc vienas shēmas, zemas Cenas, labas atsauksmes un viss viena stilā. Tā maita slēpjas, bet tiks atrasta.

J Johny 22.10.2020

mercato.lv

Papildiniet sarakstu.

P Pret Krapniekiem 23.10.2020

mobex.lv

T Taisnīgums99 23.10.2020

Janchuk un "pret" nevajag apmelot godigus veikalus, piemeram Mercato (Maara) straadaa godīgi.

Jums vajadzetu samaksat par neslavas celshanu.

M MarksT 23.10.2020

mercato.lv
smartbox.lv
lvlv.live

S shop4you.lv 25.10.2020

Sveicināti!

Esmu Andis Līcītis, interneta veikalu shop4you.lv un mobex.lv dibinātājs un vadītājs.

Saprotu jūsu sašutumu par krāpniekiem Latvijas i-veikalu vidē – tādi diemžēl ir, no tādiem cieš visi – gan pircēji, gan godīgi i-veikali – jo krāpnieki grauj i-veikalu reputāciju kopumā.

Tā kā jūs starp krāpniekiem minat manu interneta veikalu shop4you.lv un mobex.lv vārdus, esmu spiests jums paziņot sekojošo.

1) shop4you.lv un mobex.lv ir vienīgie i-veikali ar kuriem man jebkad ir bijusi jebkāda saistība. Kā arī, šiem diviem i-veikaliem nekad nav bijusi nekāda saistība ar jebkādām citām personām. Šie divi i-veikali ir manis dibināti un izveidoti

2) lai arī pieļauju, ka krāpniecību i-veikalu vidē nav ļoti vienkārši pierādīt, tomēr neuzskatu to par neiespējamu. Attiecīgi, ja reiz kāds šeit nāk klajā ar apgalvojumiem par krāpniecību manā virzienā vai saistībā ar maniem minētajiem i-veikaliem, lūdzu (un tāda būs arī tiesas prasība, ja līdz tādai nonāksim) nākt klajā jebkādiem pierādījumiem. Lūdzu pamatojiet savus apgalvojumus ar jebko, kas ir jūsu rīcībā, kas jūsuprāt liecina par manu vai šo divu i-veikalu saistību ar krāpniecību – dokumenti, naudas pārskaitījumi, sarunu ieraksti (šeit tiek apgalvota saistība ar vienu un to pašu balsi. Vai arī lūdzu tad vērsieties policijā ar iesniegumu (ko es vienmēr aicinu darīt pie jebkura krāpnieciska gadījuma) un sniedziet pierādījumus tur – labprāt aiziešu uz policiju pie pirmā uzaicinājuma. Pretējā gadījumā jūsu minēto es uzskatu par ne tikai tukšiem apgalvojumiem, bet arī par neslavas celšanu, kas var kaitēt manai saimnieciskajai darbībai. Un no šī izriet nākamais:

3) paturu tiesības vērsties policijā (un attiecīgi tālāk risināt lietu tiesā) ar iesniegumu par goda un cieņas aizskaršanu un neslavas celšanu. Jo vienkārši man cits nekas neatliks, lai aizstāvētu savu un savu uzņēmumu reputāciju

Nobeigumā vēlreiz pasvītroju, ka man nav nekādu pretenziju pret portālu www.sudzibas.lv (tāds noteikti ir vajadzīgs) un cilvēkiem, kas tajā raksta komentārus, taču katram izteikumam ir jābūt kaut minimāli pamatotam.

Ar cieņu,
Andis Līcītis.

G Gita Nagle 26.01.2021

Andi Līcīti. Cerot, ka esat goda cilvēks, lūdzu norādiet telefona numuru pa kuru var vērsties saistībā ar preces atgriešanu brāķa gadījumā. Telefons atslēgts, uz e-pastu neatbildat

B Bibis 14.05.2021

Liela daļa lēto i-veikalu ir PVN shēmotāji. Un kad redz ka gals klāt izkrāpj no lauķiem avansus un pazūd. un policijai pie kājas, ka vienas un tās pašas personas organizē vienas un tās pašas primitīvās shēmas