www.sudzibas.lv Proffab Krāpšana, algu nemaksāšana

Proffab - Krāpšana, algu nemaksāšana

Vēlos brīdināt potenciālos darba meklētājus, ka sia, Proffab" uzņēmuma vadītāji ir krāpnieki un meļi, kas nemaksā darbiniekiem viņu nopelnīto atalgojumu. Tas attiecas uz darba samaksu Latvijā un Zviedrijā. Neskaitot mani, septiņi darbinieki nav saņēmuši savas nopelnītās algas. Kā jau ierasts, solījumu netrūka: darba līgumi tiks noslēgti kuru katru brīdi, grāmatvede ir atvaļinājumā, jurists ir aizņemts, utt. Tāpat netrūkst vadības solījumu, ka mēs nekad nepaliekam nevienam parādā, jāpaciešas. (ciešamies no 20.09.2017) tas ir biznesa stils, pasīvi imitējot rūpalu par saviem darbiniekiem, solot no viena termiņa līdz nākamajam, līdz viņi nogurst zvanot, lūdzot par savu atalgojumu
šis nav uzņēmums, kas atalgos jūsu darbu.

Dainis 28.02.2018

Jūsu pirmā kļūda jau bija, ka sākāt strādāt uzņēmuma ar nosaukumu ''Proffab'' Mūsu eiropas daļā parasti cilvēki, kas dibina uzņēmumus iepinot nosaukumā vārdu ''Pro'' 90% gadījumu ir diletanti, kas nekad vairāk nekļūs ne par ko citu kā kaktu kantori..
Otrā un protams pati būtiskākā, ka strādājat bez darba līguma, tam jau pirms darba uzsākšanas vajadzēja būt par brīdinājuma signālu..
Labā ziņa ir tāda, ka ja jau uzņēmums vēl eksistē, varat mēģināt viņus terorizēt, ja paveiksies vismaz daļu no savas naudas dabūsiet, galvenais darīt to ļoti neatlaidīgi.

д Данила 24.08.2018

Proffab кидала...