www.sudzibas.lv Prof. Lv Bojāta prece

Prof. Lv - Bojāta prece

Iegādājos ledusskapi, atnāca ledusskapis ar bojātu, salocītu un saskrāpēt sānu, ka arī salocītām durvīm! ! Veikals uz manām sūdzībām un iebildumiem atbildēja ar dīvainiem pret jautājumiem! Izteica savus variantus un stāsta ka esot pieprasīti videomateriāli no kurjerpasta un ražotāja! Un vairāk neatbild, preci iegādājos novembrī līdz šim nekādas info! Pēc apkalpošanas serviss nekāds!

S Samanta D. 22.01.2023

M Mixx 23.01.2023

Parasiet mainit

G Gulbenietis 23.01.2023

Es visu dzīvi pasūtu sadzīves tehniku tādā veikalā, kur ir piegāde ar uznešanu. Nav problēmu pašam atvest un uznest, bet .. Vienreiz bija tāds pats gadījums - uznesa iebuktētu. Dabūja paši vest atpakaļ un vest un nest normālu. Jo vairāk iesaistītu firmu, jo lielāka iespēja, ka neviens neko nezina un nogrūž vainu uz citu.

T Tom&Jerry 25.01.2024

Tāda pati pieredze bija ar viņiem (arī iebuktējums), iegādājoties veļas mazgāšanas mašīnu. Pēc vairākiem mēnešiem ar PTAC palīdzību izdevās dabūt nelielu kompensāciju.