produkta nav - just human

kapēc zviedri tik ļoti grib latviešus, šoreiz runa ir runa par konkrētu gadījumu, urban, tā sauc šo ķēmu, viņš uzmācās manai ģimenei, un vēl pusei latvijas, vai šeit sociālajam dienestam nebūtu nekas sakāms??
Apnīk jau tie apaļīgie smirdīgie zviedru vecpuiši pēc 40

J

š šeherezade 18.10.2009

Un kādā veidā tā uzmākšanās notiek??Vai tas Urban brauc pie Tevis uz mājām, klauvē pie durvīm un laužās iekšā?;D

A albis 18.10.2009

tak sadod tam urbanam pa purnu un būs miers.

M mirdza 23.10.2009

es ari zinu sito tipinu. vins uz latviesiem ir kritis ka suns uz jelu galu . loti nepatikami. loti..

M mirdza 23.10.2009

vins ir kaut kads mikstais. pa purnu nedrikst dot

H Hugo Djego 23.10.2009

Viņš varbūt kāds mārketinga specialists, meklē pārdot kādu produktu? Tagad jau ka tik bizness.

M mirdza 23.10.2009

cik es zinu viņš neko negrb pārdot-vienkārši grib draudzēties bet man jau viņš besī. un viņam vajag manu ģimenes locekli

š šeherezade 23.10.2009

Un kurā vietā tad notiek tā ''draudzēties gribēšana''?Un kā izpaužās tā ''gimenes locekļa gribēšana''?Izklausās pēc bezsakara...

M mirdza 23.10.2009

es arī uzskatu, ka tas ir bezskars. to nevar tik vienkārši aprakstīt.

J Jevgēnija 25.10.2009

traki gan..

š šeherezade 25.10.2009

Tādus bezsakarus labāk tad pie sevis paturēt, ja nevar izskaidrot, kāds tolks kaut ko te murkšķēt, ja citi neko nesaprot???:(((((Kaut kāds ķēms urbans kaut kam uzmācas, un kāds soc.dienestam ar to sakars???Varbūt tas ķēms un vecpuisis grib Jevgeniju precēt, tāpēc arī uzmācas???:))))

J Jevgēnija 26.10.2009

seherzarde-ej tachu maajaas.. ja kaut kas nepatiik tad nelasi. stulbaa blondiine

F filss 26.10.2009

Labāk zviedri, nekā krievi:(

š šeherezade 26.10.2009

Stulba blondīne esi Tu pati, Jegēņija!!!Ja kaut ko raksti, tad raksti ar kaut kādu domu, nevis murgo!!!

A albis 26.10.2009

toč tā Jevgēņija ir pasista uz augšu pati nesaprot ko ļjapnula un Šehe nav nekāda blondīne, kastrē to Urbanu un būs visiem miers.

J Jevgēnija 26.10.2009

Piekrītu tev Fills, bet shis gadijums ir loti nepatikams.
sherzarde-nelien shaja lapa, jo tu jau man esi apnikusi!!!