www.sudzibas.lv Pro Laurus Slikta kvalitāte

SIA Pro Laurus - Slikta kvalitāte

Uzņēmums piedalās publiskos iepirkumos par grīdu ieklāšanu.
Brīnumainā kārtā bieži uzvar konkursos skolu sporta zāļu aprīkošanai.
Darbus veic ļoti slikti - nepieturas pie specifikācijās norādītajiem materiāliem.
Attiecīgi drīzumā šajos objektos jau 4-5 gadu laikā būs problēmas, un būs jāmaina virkne mezglu.
Mums konkrēti nesamaksāja par darbu pēdējā objektā. Neiesakām sadarboties. Vadītājs Didzis - liels solītājs,
bet kad jāpilda vārds, pazūd ar galiem.

K

G gidume 19.03.2018

SIA Pro Laurus/Uzņēmums nodarbojās divās nozarēs - Darba devējs Didzis Kalve ar sporta zālēm, grīdas seguma likšanā, maksā vienmēr punktuāli norunātajā datumā, Darba Devējs Indars nodarbojās ar ēku celtniecību iekšējās grīdas segumu likšanu, čakarē prātu, sola, ka samaksās, bet nesamksā un ignorē, Nepiesakaties uz lamināta, linoleja, parketa, plintusa nēsāšanu pa stāviem, darbs ir mežonīgi smags, bez pieredzes strādniekiem var ātri sākties problēmas ar veselību, - un pie tam to vēl darot bezmaksas! Neuzķerieties! Arī ir gadījums, ka samaksā pirmās dienas un pēc tam uzmet!