PRIZMA - Termiņš

Jau trešo reizi netīšām esmu nopirkusi pārtiku ar beigušos derīguma termiņu, un pēdējo reizi konstatēju, ka veikals ir veiksmīgi nomaskējis izbeigušos termiņu, aizlīmējot to ar citu, jaunāku datumu. Tāpēc skaļi paziņoju, ka tur vairs nebraukšu (kaut gan tas ir vistuvākais no lielveikaliem), un citiem neiesaku.

J

D dita 17.05.2010

Hi hi - vecais triks ar datuma aizlīmēšanu! :))

O o 17.05.2010

izskatījās vēl ēdama - tāpēc arī pārlīmējām, nevar taču labu mantu mest ārā. Bez tam, tur taču rakstīts "ar garšu" - nav jau teikts ar kādu, par smaku arī ne vārda.

S savējais 17.05.2010

Nevis PRIZMA (veikals, kurš atrodas Valdeķu ielā 1, Rīgā), bet gan PRISMA (Rīga Plaza tirdzniecības centrā)!!! Viens burts kļūda, un neslava tiek celta pilnīgi citam veikalam! Lūdzu, pirms rakstīt sūdzību, pārliecināties par visu faktu pareizību.
Bet par konkrēto jautājumu - kūpinātas zivis uzglabāt attiecīgi norādītajā temperatūrā drīkst 5 dienas. diemžēl, acīmredzot visi veikala datori ir ieprogrammēti uz mazāko uzglabāšanas termiņu (kas, piemēram, ir kūkām ar vārīto krēmu - 1 diena), un tāpēc šāds termiņš tiek automātiski uzdrukāts uz etiķetes. TAČU - pēc pārtikas produktu realizācijas termiņu prasībām reāli šim lasim realizācijas termiņš varētu būt 20.05.2010, ja jūs uzglabātu produktu attiecīgajā norādītajā temperatūrā. Ja jūs glabātu produktu istabas temperatūrā, tad produkta realizācijas termiņš ir ~ 3 - 4 stundas! :) Tā, ka veikals PRISMA neko nav pārkāpis, vienkārši jūs nezinat attiecīgās lietas! :)

E Elena 18.05.2010

Par PRIZMA sorry, tiešam PRISMA! Bet produkts nebija kūpinats un smirdēja tikko atverts...

O o 18.05.2010

varbūt arī iepriekējais bija jau pārlīmētais termiņš - ne jau visiem produktiem tagad dators "pats, bez palīdzības no malas" liks minimālo iespējamo termiņu 1 diena

M Mārtiņš 20.09.2010

bļeģ, tikko tajā miskastē prizmā nopirku arbūzu, nomazgāju, priecīgs griežu, un pizģec iekšā viss sapuvis!!! Citreiz man būtu vienalga, bet nu ļoti, ļoti gribējās + lielu nopirku un pa 24 santīmi/kg!!! Visur ir pa 19 santīmi/kg, bet nu negribējās dēļ pāris santīmiem citur skriet. Es tam pimpim kas par šito ir atbildīgs gribu visus zobus izdauzīt, tik nikns esmu. 100% vairs neiepērkos tur.

Heh, nu tas tā īsumā =]

arlabvakar.

M Mārtiņš 20.09.2010

Jā arī atvainojos, prismā iekš dominas.