Prizma Imanta - Kasiere zagle

Šodien iepērkos Prisma Imantā, un kasiere Guna L. izsita 2 cepšanas iepakojumus, bet uz lentes izrādījas tikai viens, kasiere visu laiku daudz runāja un bija loti laipna, bet kad izgāju caur kasi un saku meklēt otro iepakojumu, kasiere pateica, ka kāds laikam būtu nocelis, kaut neviena blakus toreiz nebija. Vēl viena niānse, aiz manis stāvēja puisis rindā, un vińa aizsūtīja to uz citu kasi, jo tur rindas nav, lai pavisam bez lieciniekiem. Es jau nabagāka nepalikšu par 3,99 ls, bet Esiet Uzmanīgi Pircējie, kad pērkat daudz un ir mazas padargas lietińas un Prismas vadībai vajadzētu testēt savus kasierus ar slepeno pircēju.

U

Minesota 10.11.2012

Un tos Ls 3.99 uzdāvinaji Prizmai ????

I ibio 28.11.2012

Tik grūti bija pieiet pie Informācijas centra, izstāstīt notikušo un atrisināt to uz vietas?

L lilly 29.11.2012

Cilvēku stulbumam nav robežu :D uz vietas sūdzēties baidamies, bet internetā rakstam, it kā tas kādu uztraucēs :DDD

D DBXpro1 09.12.2012

Varu paziņot, ka Guna Liepa vairs nestrādā Prisma Imanta kolektīvā. Viņai ar 28.nov tika uzteikts darbs sakarā ar n-tajām sūdzībām no klientu puses.

godmode 09.12.2012

Gaidiet Guntu Liepu pieturā pie tirgus ar pārējiem alko-bomžiem