www.sudzibas.lv Privāts privāts aizdevums

Privāts - privāts aizdevums

Labdien.man vajadzīga naudiņa 1000ls uz 24 mēnešiem.nekādu naudu izmaksām nesūtīšu jo nav ticības ka būs aizdevums ja būs sadarbība tad tās izmaksas atskaitāt no aizdevuma naudas paldies ceru uz sadarbību.

Ed

Vairāk sūdzības par Privāts

Pu Purkšķis 07.10.2011

tūlīt nigeri krāpnieki būs klāt !

Av avots 07.10.2011

Ienāc www.avotsnauda.lv un mēs izpalīdzēsim :)

Es Esesesseseseseses 08.10.2011

Avots, Tu DALBOJOB vismaz esi lasījis savus fakinos nolikumus???? Cilvēks takš neprasīs kredītu ja būs apkāries ar zeltu!!! Šādus Avotus vajag ar sūdainu mietu slānīt!

Ag agnis 13.10.2011

Ja tik loti vajag, varu iedot realu variantu- mes p[asi sameklejam caur radiem, kas dzivo Peterburga, tur sadi metieni ir jaaizmirst, var dabut ari lielakas summas, ja labi saruna. viss godigi un perfekti sakartojas, bet ja nu neatdosiet, tad nu pasi vien sevi vainojat! Nebus ka Latvija-ee, panemu, pofig, uzmetisu- tur pautus atri noraus!!!
Rakstiet viniem pasiem uz krieviju- [slēpt]@yandex.ru- tas ir holdings, kas kredite tiesi ES!