Privātpersonas kredīts - Krapsana

Sveiks mani apkrapa un es to sapratu kad saku vakt info par aizdeveju pats protasms vainigs bet tomer te ir rekviziti kompanijai kas apkrapj cilvekus

KONTS.
LV85HABA0551033198483
saņēmēja. Nadezda Kalniniece
Pers.kods. 201065-11779
summa. 25EUR.
Merkis. Maksajums firmas
starpnieka konta par 1100euro.

MONEY GROUP SIA
Maksataja Konts: LV93HABA0551032185950swedbank As

Maksataja Reg.nr: 40103431110

Merkis: Kredits no Firmas uz 12menesiem/ finanshu sadarbibas partneri./MARTA ZELTINA.

milie cilveki neveiciet nekada prieksapmaksas! vivi izdevumu jasedz no aizdevuma summas vai to neaudz palielinot! esiet liti piesardzigi! man izkrapa 45eur nau jau liela suma bet tomer zel! ka cukas vel pastav! teiksu godigi ja nedod dievs sastapsu sos cilvekus sitisu kamer aptruksies speki!

V

J jevgenija.gi 18.03.2014

Mani ari ta pate kristigā kundze Māra Zeltiņa apkrāpa, dodamies kopa viņu sudzet policija.

M Marta Zeltiņa 04.08.2014

Hei, hei, mani sauc Marta Zeltiņa, un ierakstot googlee savu vārdu un uzvārdu man izleca kaut kas šāds. Ceru ka tasnav saistīts ar mani, jo Latvijā Martas Zeltiņas ir 7 vai 8