www.sudzibas.lv privātlīzings līzinga atmaksa

privātlīzings - līzinga atmaksa

Krāpnieki! Nenemiet kredītus Privatbank-PrivātlĪzings, uzskaitīs tādus procentus, ka būs jāatmaksā dubultā kredīta summa

E

O Oskars 06.09.2010

Apraksti situāciju sīkak..
Kā reizi ir doma iet pie viņiem..

U Uģis 10.01.2011

Man turpretī bija ļoti laba attieksme. Paņēmu līzingu pirms 2 gadiem, ik pa laikam mainiijaas procenti, jo man bija mainiigaa procentu likme.. paaarsvaraa taa palika zemaaka. Par dažu dienu kavētiem maksājumiem arī soda procenti netika aprēķināti. Tikko samaksāju atlikušo summu 2 gadus ātrāk uz reiz un man nebija jāmaksā nekas par pirmstermiņa apmaksu. Esmu ļoti apmierināts. Ja ņemtu līzingu vēlreiz domāju, ka visdrīzāk te pat. Ļoti pretīmnākoši darbinieki.

N nikss 24.04.2014

iveta ķerpe ir krāpniece viņa ir šis banas valdes locekle

N nikss 03.05.2014

Ko lai Saka par Ugja komentaru, skaidrs viens UN spriežiet paši vai tas ir normāli kad cilvēkus aģitē uz lizingiem u.c. kuru dēļ cilvēks var palikt lielos parādos un iekļūt lielas nepatikshanas, un kam tas ir izdevīgi? Bet katram ir sava izvēle un sava nepieciešamiba, protams.

Lai veicas.