Privatekredit corp(Eva Čiževiča) - kredits

Neuzķeraties uz skaistiem solījumiem un jauki noformēto mājas lapu internetā.Pilnīgi meli, tikai menedžeris saldu mēlīti pa telefonu piepūtīs ausis un sveiki, gaidi savu kredītu līdz pūcei aste ziedēs.Ne par ko nemaksājiet nekādas naudas šitam kantorim. Ja viņi man iedos solīto kredītu tad šinī pašā sūdzības lapā uzrakstīšu atsaukumu. Kaut gan spriežot pēc novilcinātā laika no viņu puses, laikam jau man to nekad nevajadzēs darīt.Neticiet tiem, kuri sakās ļoti ātri dabūjuši kredītu no šīs kundzes. NETICIET.

Z

R ruksiitis 24.06.2011

viņus var atrast draugos-Kārlis Rijnieks(skelets) un Ewa Chizhewicha, drosi rakstat viņiem, kas par lietu, kapec nav pieskirts krediits...

S sintija 28.06.2011

mes ari viniem aizskaitijam naudu un nu jau otro menesi gaidam naudu gribam lai kads mums palidz vinus atmaskot.

. ......... 30.06.2011

Visiem aizņēmejiem no Privatekredit. Beidzot cerības stars tuneļa galā. Ir sākta lieta pret Čiževiču.

, ,,,,,,,,,,, 30.06.2011

Tik vien arī būs, kā ierosinās lietu. Jūs visi galu galā paliksiet gariem deguniem, jo naudu atpakaļ tāpat neviens neatmaksās.

K KRISTINE 19.07.2011

Kādas muļķības, tagad jau visus apkrāptos izsauc uz policiju un liek liecināt, paši atraduši to bandu.