AtrisinātaPrivātais bērnudārzs Kamoliņš - Attieksme pret bērniem

Labdien, privātajā bērnudārzā "Kamoliņš" ir divas grupiņas. Saprotu, ka viena ir lielākiem bērniņiem, otra mazākiem.
Nu lūk, vēlos izteikt šeit savus novērojumus. Lielākajā grupiņā aukles/audzinātājas ļoti bērnus uzmana. Ja ir izvēlojies kašķis bērnu starpa, visu mierīgi atrisina. Bet.. Mazākās grupiņas bērni izejot ārā raud, krīt no slidkalniņa, audzinātājas sēž, neko nedara. Sajūta tāda ka audzinātāja vai aukle, nezinu kurš ir kurš, šeit vienkārši ir atnākusi pasauļoties, atpūsties🥺bērns ir aizbļāvies, šausmas uz to visu skatīties. Dzīvoju netālu no bērnudārza, tāpēc visu ļoti labi redzu un dzirdu. Vēlos vel uzdot jautājumu vadībai.. Vai jūs neredzat kā ģērbjas darbinieki... Tik tiešām izglītības iestādē ir jāģērbjas ar šortiem, ka pilnīgi dibens spīd... Labi ir karsti, auklei/audzinātājai gribas izrādīt savu "modeles" augumu.. Bet tāda gadījuma ir jāstrādā citā vietā kā piemēram klubā par dejotāju, nejauj ar bērniem. Liels, liels fuj auklei/audzinātājai. Zvanīju vadībai, bet neviens tur man neceļ.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta tepatnomalas 11.01.2023

ok