Privātais "Automeistars" Ventspils ielā 63B 18. bokss - Slikts, nekvalitatīvs serviss

Sludinājumā www.ss.com (pievienots pielikumā) sarakstīti virkne pakalpojumu,
ko 18. boksā Ventspils ielā 63B it kā sniedz autoamatnieks (tālrunis 27721286).
Nekā tur tāda nav.
Pēc būtības kaut kāds starpnieks, kas strādā vienā garāžā un sniedz sīkos pakalpojumus.
Nekādu tur Robot iekārtu nav. Krāso arī kur citur. Vajdzēja steidzami tāpēc remontējos, bet beigās:
1) Auto tika izbraukāta jeb nolieta degviela praktiski līdz nullei.
2) Sataisīts nekvalitatīvi un šķībi, plastmasa pielikta ar divpusējo līmleti. Pazuduši klipši.
3) "Pazudušas" atsevišķas auto detaļas.
4) Auto pēc pulēšanas un krāsošanas pieputējis,privātās mantas izmētētas pa bagāžnieku.
5) Cena pa telefonu viena, uz vietas cita. Darba gaitā vēl pieaug, nesaskaņo darbus.
Ņem avansu.
6) Nekādi čeki un garantijas, protams.
7) Sludinājumā pilnīgi meli, nekādas tur iekārtas, viena garāža, pieredze tik krāpšanās un melošanā.

Noteikti tālāk no ši darboņa.

N nodzo 02.09.2018

Līdziga pieredze , saņēmu autiņu atpakaļ sliktākā stavokli neka to atdevu + bija nobraukti 100km , salonā smēķēts un salons putekļos

A Aleksej 11.08.2020

Līdziga pieredze , saņēmu auto atpakaļ sliktākā stavokli neka to atdevu + bija nobraukti 600km