www.sudzibas.lv Printer Nelieši tādi

Printer - Nelieši tādi

Canon pixma ip3600Ko tas nozīmē nopirku printeri, jo vecai jau no 98 gada domāju būs modīgāks?Viss būtu labi bet pēc divu mēnešu lietošanas protams pienāk laiks kad krāsa beidzas!Domāju kad man krāsaino nevajadzēs jo redz šim modelim ir 5 krāsu kārtriģas 3 krāsainās un 2 melnās Man jau pērkot bija doma redz cik labi kad beigsies krāsas melnā būs uj uj uj ko tērēt texta dokumentiem, bet kur tev nekā, ja beidzās kāda no krāsām tezta dokumentus printēt neizdosies. Tad kāda velna pēc vajag atsevišķus melnos kārt. Ja viņš word dok neļauj printēt!Ciest nevaru šitīs galaunās iekārtas kuras tevi patais apr muļķi - P. S. Žēl vienīgi kad savu veco canon i250 izmetu!!!Izmēģināju viss visādus paņēmienus kā viņu varētu palaist bet nekā!!!

U

L Lauris 03.09.2010

Nē, pirku Eklorā !!

maksāja ap ~ 65 Ls

O Oskars 03.09.2010

Opcijās atrodi iespēju ar kādu kārtridžu strādāsi... ir trīs iespējamie varianti - tikai melno, tikai krāsaino vai abi kopā... Man pašam ir CANON prnteris, modelis tikai savādāks un ar 2 kārtridžiem - viens melnais un viens krāsainais... Tā ka paskaties OPCIJAS... moška tad sanāks

J Ju 03.09.2010

piekritu par to, ka vienkarshi nezin kaa noreguleet caur datoru to visu. tiesham paskaties opcijas vai pasauc kadu zinoshu cilveku, gan jau nav velns tik melns ka vinju maalee ;)

E ELKOR 03.09.2010

NEVAJAG VAINOT CITUS, KUR PATS ESI VAINĪGS!

Lauri, pats esi vainīgs! Pirms pērc, nenāk par ļaunu iepazīties ar aprakstu! Printeru ražotāji pelna tieši uz kārtridžiem, tāpēc piemēram atsevišķi lāzerprinteri ir lētāki, nekā paši kārtridži! Piemēram lāzerprinters Samsung ML-2015 maksā 40Ls, bet kārtridžs (oriģinālais) šim printerim maksā 45Ls.

Turklāt visi tintes printeri, kuriem katra krāsa ir savā "traukā" nedrukās, ja kaut viena no krāsām ir beigusies. Izņēmumu nav! Tas arī tiek ierakstīts printera instrukcijā, bet mēs jau gudri, mēs instrukcijas nelasam!

Nevajag vainot citus, pie tā, pie kā pats vainīgs esi! Latviešiem ir tāda mode vainot jebkuru, tikai ne sevi, bet ja ieskatās lietas būtībā, tad 99, 9% gadījumos pats vien vainīgs esi!

Lai ekonomētu tinti, labākais variants ir printera opcijās iestādīt kā noklusējuma režīmu "ekonomiskais", tad teksta lapas neatšķirsies no labi drukātām, krāsainās lapas būs mazlietiņ bālākas, bet ja vajag košas, tad pie katras drukāšanas reizes var izmainīt lapas kvalitāti!