www.sudzibas.lv Primero.lv Uzbāšanās ar saviem pakalpojumiem

Primero.lv - Uzbāšanās ar saviem pakalpojumiem

Nēesmu nekādā jūsu datubāzē un netaisos būt, jaunumiem nepieteicos. Nēesmu nekad pieteicies nevienam citam auto līzingam. Neinteresē jūsu pakalpojumi un ir nepatīkami saņemt šādas īsziņas. Ja vēlreiz saņemšu šādas ziņas papildināšu šo ierakstu. Nosūtīju stop, pagaidām miermīlīgā veidā. Droši vien tūlīt komentēs arī pārējie kurus neapmierināja jūsu reklāmas veids.

N newis 05.12.2020

Вот мне тоже прислали такое смс,даже не понтмаю почему и зачем?Не являюсь их клиентом

Džozefīne 05.12.2020

Ir tāda opcija kā numura bloķēšana. Jau pēc pirmās īsziņas nobloķē numuru un miers.

к КУ 05.12.2020

А если номера нет? Мне регулярно STOCMANN шлёт свой мусор, а заблокировать его я не могу...

Džozefīne 05.12.2020

Ja nav numura, tad nemaz nevar neko nosūtīt. Man arī visādi sūtīja savas reklāmas, visus var nobloķēt.

B bulduri 10.12.2020

Agresīva uzbāšanās no mistiskās Ievas, primero.lv !
Ir jāsūdzas PTAC.
Visi šitie augļotāju un līzinga kantori pēdējā laikā agresīvi reklamējas sūtot sms.
 Aizsūtot atpakaļ stop ir risks uzrauties uz paaugstinātas maksas sms.