www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Šī nav sūdzība

Prieka Vēsts - Šī nav sūdzība

Eju citā draudzē, bet esmu bijusi prieka vēsti un zinu šo draudzi. Un gribēju teikt, lasot visas šīs "atsauksmes", vēljovairāk saprotu cik cilvēki ir naida pilni un ļauni. Es tiešām neredzu problēmas šajā draudzē. Es nesaprotu kādēļ cilvēki mētājās ar vārdu "sekta". Daži no jums vispār apzinās šo vārda vērtību?
Cilvēka dzīves mainās, tas ir brīnišķīgi, cilvēki mīl un grib cilvēki nodod cerības vēsti.. Un jūs visi, kas tik gudri Saka par nozombēšanu u. T. T, tad jau viss šajā pasaulē ir zombēšana? Jūs domājat, ka filmas, reklāmas, skolas u. T. T cilvēkiem domāšanu neietekmē, paši ejat pret savu vārdu.
Un par ziedojumiem. Saku pēc savas pašas saskarsmes, esmu bijusi ļoti daudz šeit un dzirdējusi par ziedojumiem. Katram ir sava personīgā izvēle un paši draudzes mācītāji piedalās ziedojumos. Tiešām, cilvēki apdomājiet savu dzīvi un ko jūs nodarāt ar saviem vārdiem. Es personīgi neeju, jo neesmu aktīva un vairāk patīk mierīgas vietas:) bet tā pat kā katram sava draudze, arī katram savs stils kā pielagoties, citam patīk skaļi slavēt dievu un lēkāt, citam patīk nedaudz klusāk, un tas nav šausmīgi. Lai jums jauka diena.

24.04.2022

S

Good Intentions 24.04.2022

Katram savs viedoklis un pieredze nevajag ņemt tuvu pie sirds, ko katrs garamgājejs saka savādāk ar laiku nebūs pilns rublis. Par masa mēroga nozombēšanu pilnīga taisnība taču nezinu, vai kāds ir minējis, ka patīk reklāmas, filmas utml līdz ar ko nav īsti skaidrs kurš īsti iet pret savu vārdu taču ar šāda veida piemēru jūs pati kaut vai daļēji un varbūt pat neapzināti atdzīstat ka šis pasākums arī ir viens no zombēšanas veidiem.