www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Šī nav sūdzība

Prieka Vēsts - Šī nav sūdzība

Eju citā draudzē, bet esmu bijusi prieka vēsti un zinu šo draudzi. Un gribēju teikt, lasot visas šīs "atsauksmes", vēljovairāk saprotu cik cilvēki ir naida pilni un ļauni. Es tiešām neredzu problēmas šajā draudzē. Es nesaprotu kādēļ cilvēki mētājās ar vārdu "sekta". Daži no jums vispār apzinās šo vārda vērtību?
Cilvēka dzīves mainās, tas ir brīnišķīgi, cilvēki mīl un grib cilvēki nodod cerības vēsti.. Un jūs visi, kas tik gudri Saka par nozombēšanu u. T. T, tad jau viss šajā pasaulē ir zombēšana? Jūs domājat, ka filmas, reklāmas, skolas u. T. T cilvēkiem domāšanu neietekmē, paši ejat pret savu vārdu.
Un par ziedojumiem. Saku pēc savas pašas saskarsmes, esmu bijusi ļoti daudz šeit un dzirdējusi par ziedojumiem. Katram ir sava personīgā izvēle un paši draudzes mācītāji piedalās ziedojumos. Tiešām, cilvēki apdomājiet savu dzīvi un ko jūs nodarāt ar saviem vārdiem. Es personīgi neeju, jo neesmu aktīva un vairāk patīk mierīgas vietas:) bet tā pat kā katram sava draudze, arī katram savs stils kā pielagoties, citam patīk skaļi slavēt dievu un lēkāt, citam patīk nedaudz klusāk, un tas nav šausmīgi. Lai jums jauka diena.

24.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Komentāri (5)

Good Intentions 24.04.2022

Katram savs viedoklis un pieredze nevajag ņemt tuvu pie sirds, ko katrs garamgājejs saka savādāk ar laiku nebūs pilns rublis. Par masa mēroga nozombēšanu pilnīga taisnība taču nezinu, vai kāds ir minējis, ka patīk reklāmas, filmas utml līdz ar ko nav īsti skaidrs kurš īsti iet pret savu vārdu taču ar šāda veida piemēru jūs pati kaut vai daļēji un varbūt pat neapzināti atdzīstat ka šis pasākums arī ir viens no zombēšanas veidiem.

1 1255666 19.10.2022

Prieka Vēsts - Ekstrēmistiska organizācija, krāpšana, naudas izspiešana, cilvēku zombēšana
Runāšana mēlēs un melnais maiss!
Kalpojums sākas ar nelielu koncertu – uz skatuves dzied dziesmas. Pēc aptuveni pusstundas pie skatuves parādās jauns vīrietis, viņam rokās ir melns maiss. Viņš neko nesaka un neizdara nekādas kustības, tomēr sanākušie visu saprot – pienācis laiks ziedojumiem.
«prieka vēsts» sekotāji bez kurnēšanas ver vaļā savas somas, velk no kabatām naudas makus, stājas Rindā un virzās pretī cilvēkam ar melno maisu – kādam rokā šķind monētas, citi čaukstina banknotes. Nest savu naudu uz melno maisu nav obligāti – no apmēram 30 klātesošajiem vairāki ziedojumu vākšanas laikā paliek savās vietās, bet uz tiem noskatās, kā uz citādiem, jo tie neziedo un ziedot esot labi utt. Tādu devīzi pauž sekta.
«prieka vēstij» pieder liela divstāvu ēka Bērzaunes ielā Rīgā. Šajā kompleksā ir sporta zāle, baseins, kafejnīca, veikals, bērnu istabas, televīzijas studija, biroju telpas un daudz kas cits.
un tas ir normāli, šādi apzagt cilvēkus?

1 1255666 19.10.2022

Prieka Vēsts - Krāpšana , bezkaunība, naudas mangošana
Es arī zinu vienu sievieti, kas tur gāja, strādāja par aukli neoficiāli, cik pelnīja nezinu, dzīvoja ūķī, ko ēst nebija, visur bāza savu degunu un parazitēja uz citu rēķina. Bezkaunīga tante. tramvaja biļeti prasīja atpirkšot par 10 santīmi, es biju šokā. Būtu gājusi vēl kādā papilddarbā, kaut Maximā grīdas mazgāt, bet nē, labāk jūsmo par to pirtonu Prieka sektu jeb Prieka vēsts- oficiālais nosaukums, un kļaņčī citiem naudu. Kāpēc citiem ir pienākums viņu uzturēt, prasīt naudu pēc iespējas lielāku?
Viņai tā pie kuras strdāja atdeva vecus jogurtus eko, šī nesa mājās, ēda, kā var ēst jogurtu kam termiņš iztecējis? Pie tam tai Prieka mājā arī izdala vecuas aktivia šie ņem un ēd. Nu pretīgi.
Citiem bāžās virsū ar bukletiem, redzēju gan ka pašas mazmeitai iedzert patīk un pa Rīgas klubiem dauzīties riņķī.
Gleške pamāci tiem saviem ļurinātājiem nemangot citiem naudu! Pretējā gadījumā jāraksta būs policijā iensiegums!

M mabruk33 09.01.2023

Šī arī nav sūdzība. Bija laiks, kad skatījāmies ar bērniem PV vecās lugas, patika slavēšana, tā, kas līdz 2015.gadam. Gāju tur no 2014-2017 un paralēli klausījos Kenetu Koplendu, lasīju Kenetu Heiginu. Šobrīd arī klausos Koplendu, Alanu Parijancu, Džozefu Princu. Starp citu, vārdu Dievs raksta ar lielo burtu.

1 1255666 13.01.2023

Zinu sievieti kas tai sekta Prieka mājā gāja, strādāja par aukli, visu naudu ziedoja citiem un pati dzivoja ka bomzene, pat produktiem nebija, ciksteja, ka visiem citiem vinai viss jadod. tad vispar bez dzivokla palika, tad vina ar kaut kadu sievieti dzivoja kopa,jo pat dzivesvieta snav:( nozeojami. CIETUMU GLEŠKEM UN VISIEM SEKTANTIEM.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes