LV RU

Prieka Vēsts - Krāpšana

Sekta "Prieka vēsts" ir ekstrēmistiska organizācija, kuru sen tieši sargājošajām iestādēm būtu jāaizliedz un visa manta jākonfiscē. Tur notiek totāla cilvēku zombēšana un apzagšana. Visi līdzekļi tiek iegūti no ziedotājiem, kuriem ir pienākums ziedot gleškem ar ģimeni 10 tiesu. To tie muļķi dara arī, ar pamatojumu, ka tas jau nav slikti, ka mācītājs labi dzīvo. Prātiņ nāc mājās. Gleškem ar ģimeni nav jāstrādā, var pirkt mašīnas, apceļot pasauli, īrēt dzīvokļus utt. Un tas viss par šo vientiešu naudu.
Https://www.tvnet.lv/4514576/uzmanibu-sekta-dievs-teica-ka-tev-ir-aploksne-ar-naudu-atdod-to-man
vēl tie sektanti, mēģina citus ievilkt tīklos, bāžoties virsū ar kaut kādiem bukletiem. Šausmas kaut kādas. Tie "sektantu draudzes locekļi" arī paši diez ko strādāt negrib, nemaz nerunājot par gleški un viņā ģimeni, viņiem labāk ir būt lūdzēju lomā, prasīt citiem ziedot atkal viņiem, mantu un naudu. Bezkauņas. Uzskatu, ka šis balagāns ir jāaptur. Pie tam tie kas ir sektā paši iet atkal citiem kļaņčī naudu, udodoties par badmirām. Izindēt ar dihlofosu visu to pritonu.

29.11.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

U

Komentāri (19)

Vagons Komā 29.11.2020

nu tur iet jautri

U uns 29.11.2020

jūs tur ejiet tai sektā?

Vagons Komā 25.12.2020

Ne, bet es daru citas stulbas lietas, piemeram stradaju.

S secinajumi 26.12.2020

Lietderiga nodarbe , jus rakstat stradat stulba lieta, Nu ja nav ka Gleske sanem ziedojumus un nav jastrada

U uns 30.11.2020

Pritons tīrākais. Un vistiešākais, tie ziedotaji pēc tam apzog citus kļaņčījot no viņiem naudu pieminot vissaugstākā vaārdu. Tām bomzenēm pat nav ko ēst majās, tad viņas kļaņčī un parazitē uz citu rēķina. Strāda nelegāli par kaut kādu aukli un čīkst ka nav naudas, + no tās algas maksājot nodokļus, bet man ta kas par ciitu problēmām. Un vel Saka un kotad tu domā tāda aukle nezin ko var atļauties, protams, ka nevar ja visu ziedo gleskem. Tad tai draudzē viņiem iedod vecas aktivia šie nes uz mājām un ēd. Nu šausmas. Jāiet pie ģirģena lai ierosina šitiem sektantiem krimināllietas un klapē ciet un gleškem cietumu!

U uns 30.11.2020

Tur tai sektā ir tādas kas pašas bijušas alkoholiķes, 16 gados pie bērniem tikušas utt. Nu ne to labako dzīvesveidu dzīvojušas. + dzīvo nelabvēlīgos apstākļos.

U uns 05.12.2020

Riktīga parazītu māja, ierosināt kriminallietas par kļaņčīšanu un ziedošanu.

V viesis52 06.12.2020

lietu nevar ierosināt jo nav pierādījumu un viss viņiem ir oficiāli, kā arī daudzi ir korumpēti, tas turpināsies visu atlikušo mūžu, jo tā ir SVĒTA vieta, vieglākais veids kā izkrāpt no muļķiem naudu, pie tā arī gleškes turēsies, ir ļoti daudz muļķu, kuri ies un ziedos

S secinajumi 05.12.2020

zinu vienu nošņurkušu kļaņčītāju kas tur vilkās, strādāja par aukli, majās tolkam produktu nebija, kapeiku grabinātāja kaut kāda, kļaņčīja no citiem, it kā citiem jāsatraucās ka šī pat dzīvokli nevar nomaksāt. Blozga kaut kāda. kad pateica, lai beidz ziedot palika nikna, idiote. vienreiz aizrādīju lai nemācās ar tiem ielūgumiem un to sviestu virsū.

S secinajumi 05.12.2020

“…Sekta!”, bet Prieku vientieši vairs nekaunās šā vārda [pat lepojas, jo pats Kristus ar saviem sekotājiem ar’ esot saukti par sektantiem]. “…Gleškes klans! …”, bet Priecīguma vēstneši laiž gar ausīm apvainojumus [tie ir “pretpotēti” ar apziņu, ka tikai neveiksminieki/ atkritēji, kas paši apvainojušies mētājas ar apvainojumiem]. “…Izspiedēji!“, bet Sektas vadība tikai smīkņā par tiem, kas vairāk vai mazāk vīlušies aiziet kā nākuši, jo katrs “labprātīgi” atstātais desmitprocentu grasis viņu ziedojumu traukā nu apčubināts un tīri atmazgāts, paliek un ļauj organizācijai zelt savās stabili neitrālajās reliģijas pozīcijās.

U uns 17.01.2021

Viena otra tā sektante ir bezkaunīga. Visu ziedo Gleškem , pēc tam kļāņčī pieminot visaugstākā vārdu. Un tad saka nu tad jau pati skaties kā tev tur ies, biedē ka ja viņai nedos naudu tāpat vien, tad sazin kas būs. Žēl , ka neuzrakstīju policijā iesniegumu!

A Atrsn 07.02.2021

kas tad tā par draņķi kas šitik neglīti uzvedās?

U uns 25.12.2020

diez tagad Covid krīzes laikā arī liek ziedot vientiešiem 10 tiesu? Lai dzīvotu kā niere taukos?

S secinajumi 26.12.2020

Nebrinos

U uns 17.01.2021

Gleške ar ģimeni dzīvo no to trūcigo saziedotās naudas, jo liek 10 tiesu maksāt katru mēnesi. Vai nav labi ienākumi? Jūs tā negribētu?

P Patiess Fakts 30.01.2021

Laba dzīve var Gleske nestrādāt gaidīt ziedojumus var

A Atrsn 07.02.2021

viņš nevis gaida ziedojumus, bet liek ziedot nedomājot par naudu ... pēc iespējas vairak lai ziedo, tad viņiem mega labi dzīvē ies.

S secinajumi 02.02.2021

Ar šo sektantismu un sludināšanu viņi pelna naudu, nezinu, vai tiem vervētājiem uz draudzi par jaunu ziedotāju piesaistīšanu maksā procentu, nezinu, bet tur notiek totāla cilvēku zombēšana un rekets. Ja tev ir aploksne ar naudu atdod to man. Ar Jencīti esot līdzīgi kā ar šito Gleški.

P Patiess Fakts 09.02.2021

Cietumā viņiem vieta!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes