www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Drīzāk tā nebūs sūdzība .

Prieka Vēsts - Drīzāk tā nebūs sūdzība .

Es biju aizgājis uz prieka vēsti, un man ļoti patika, tur normāls mācītājs. Un arī slavēsana bija tīri laba. Tā nav nekāda sekta.

1. Normāla atmosfēra
2. Mācitājs perfekts
3. Normāla mūzika
4. Kārtiga vieta.
5. Ja vēlies tad ziedo.
6. Laipni cilvēki
7. Kas nav bijusi draudzē, tiem grūti saprast, šo draudzi
8. Te nekas cilvēkam nav uzspiests vai kas vairāk.

02.09.2021

I ilrgjefiho 02.09.2021

Paskaidrojiet nezinītim, labi tur viss ir forši (to es no jūs teiktā sapratu). Bet kādēļ jums vajag tur iet? Ko konkrēti jūs tur iegūstat? kāpēc jūs tur ejat?
Nevaru to saprast? kādēļ vajadzīgs starpnieks komunikācijai ar dievu? Jeb arī jūs tur citus labumus gūstat?
Piemēram, ASV, man paziņas stāstīja, tur uz vietējām baznīcām cilvēki nāk vairāk kā pazīmēties citu priekšā

B Believer 02.11.2021

Labdien!
Jūs laikam neesat lasījis Bībeli, jo jaunajā derībā Jēzus ir skaidri noteicis kāpēc ir neieciešamas draudzes, kāpēc ir nepieciešamas mājas grupiņas, kā un kāpēc nepieciešams pavadīt laiku vienatnē ar Dievu, kā ir jālūdz, kāpēc slavēt, kāpēc pateikties utt. Tur viss ir rakstīts, izlasiet. Patiesībā pats Dievs ir devis instrukcijas cilvēkam, kurš vēlas būt sadraudzībā ar viņu un iepazīt dzīvo Dievu. Dievs nevienam neko neuzspiež Dievs ir devis cilvēkam brīvu gribu izvēlēties būt sadraudzībā ar viņu vai iet pašam savu ceļu. Jo ir milzīga starpība starp reliģiju un patiesu ticību Dievam. Kaut gan pats vārds "reliģija" un "sekta" mūsdienās ir pamatīgi izkropļots, jo tiem vārdiem ir pavisam cita definīcija un nozīme nekā tos lieto mūsdienu sabiedrībā. Ir patiesi žēl, ka cilvēki, kas nepazīst Dievu vai nav lasījuši Dieva vārdu raksta šeit savas negācijas un kaut kādus brīdinājums. Jums neviens neliek iet uz Prieka Vēsti, Jūs varat iet kur Jūs gribat, Latvijā šobrīd ir pieejamas ļoti daudz un dažādas draudzes(Dzīvības Avots, Labā Vēsts, Zilais Krusts utt.), baznīcas (Katoļu, Luterāņu, Pareizticīgo, Baptistu utt.) , tāpat arī mūsdienu laikmetā internetā ir pieejama ļoti plaša informācija par Dievu, Jēzu, Bībeli, kaut vai tā paša slavenā evenģēlista Billy Graham video, ir grāmatas, ir filmas, ir cilvēku liecības utt. Kā jau minēju, Dievs cilvēkam ir devis veselo saprātu un brīvo gribu tāpēc izdariet paši savas izvēles, Dieva miers lai ir ar Jums!

Dieva nav.
Pieaudz...

Alla Kreicfelde 02.09.2021

Silti iesaku vairāk palasīt par šo organizāciju kaut vai tepat.

E eksperts1 02.09.2021

Reliģija ir priekš garā vājiem cilvēkiem, kuri nespēj samierināties ar skarbajām dzīves realitātēm.

H Helsu 02.09.2021

Reklāma?
Jebkura gadijuma no šādām iestādēm vēlams atrasties pa gabalu.

B Beatrise Rozenberga 24.09.2021

vai tā ir sekta nosaka pēc tā ko tur māca ! ja tiek mācīts izkropļots Dieva vārds bībele un dažādas maldu mācības tad tā IR sekta ! Prieka vēsts māca " labklājības evaņģēliju " . TĀ ir maldu mācība kura izdomāta asv.
Clvēks kurš ir jauns kristietis un nezin bībeli var viegli iekrist . Tā kā šīs atsauksmes rakstītājs kurš tur bijis !

L Leifs 29.09.2021

Jūs varētu izskaidrot jūsu viedokli? Pats neesmu bijis uz šīs draudzes sludināšanām.

B Believer 02.11.2021

Labdien!
Īsti Jums nepiekritīšu, viņi sludina arī par daudz ko citu ne tikai labklājības evaņģēliju

I ilrgjefiho 02.11.2021

Bet bībelē sludina arī ļaunumu. Kā dievs nogalina ēģiptiešu bērnus. Bībele sludina arī incestu, prostitūciju, nodevību utt. It sevišķi vecajā derībā, par kuru parasti cilvēki nevēlas runāt

B Believer 03.11.2021

Bībele nesludina ļaunu, Tu kaut ko jauc, izlasi līdz galam varbūt tad Tu sapratīsi kādu vēsti tā nes un ko Dievs mums visiem vēlas ar to pateikt:).

G Gulbenietis 03.11.2021

Mani vienreiz divas dāmas uz prieka vēsti sauca. Teica, ka atļaušot izvālēt. Labi, ka abas bija zirga galvas - ar mierīgu sirdi abiem piedāvājumiem atteicu :D.

1 1255666 19.10.2022

Prieka Vēsts - Ekstrēmistiska organizācija, krāpšana, naudas izspiešana, cilvēku zombēšana
Runāšana mēlēs un melnais maiss!
Kalpojums sākas ar nelielu koncertu – uz skatuves dzied dziesmas. Pēc aptuveni pusstundas pie skatuves parādās jauns vīrietis, viņam rokās ir melns maiss. Viņš neko nesaka un neizdara nekādas kustības, tomēr sanākušie visu saprot – pienācis laiks ziedojumiem.
«prieka vēsts» sekotāji bez kurnēšanas ver vaļā savas somas, velk no kabatām naudas makus, stājas Rindā un virzās pretī cilvēkam ar melno maisu – kādam rokā šķind monētas, citi čaukstina banknotes. Nest savu naudu uz melno maisu nav obligāti – no apmēram 30 klātesošajiem vairāki ziedojumu vākšanas laikā paliek savās vietās, bet uz tiem noskatās, kā uz citādiem, jo tie neziedo un ziedot esot labi utt. Tādu devīzi pauž sekta.
«prieka vēstij» pieder liela divstāvu ēka Bērzaunes ielā Rīgā. Šajā kompleksā ir sporta zāle, baseins, kafejnīca, veikals, bērnu istabas, televīzijas studija, biroju telpas un daudz kas cits.
un tas ir normāli, šādi apzagt cilvēkus?

1 1255666 19.10.2022

Prieka Vēsts - Krāpšana , bezkaunība, naudas mangošana
Es arī zinu vienu sievieti, kas tur gāja, strādāja par aukli neoficiāli, cik pelnīja nezinu, dzīvoja ūķī, ko ēst nebija, visur bāza savu degunu un parazitēja uz citu rēķina. Bezkaunīga tante. tramvaja biļeti prasīja atpirkšot par 10 santīmi, es biju šokā. Būtu gājusi vēl kādā papilddarbā, kaut Maximā grīdas mazgāt, bet nē, labāk jūsmo par to pirtonu Prieka sektu jeb Prieka vēsts- oficiālais nosaukums, un kļaņčī citiem naudu. Kāpēc citiem ir pienākums viņu uzturēt, prasīt naudu pēc iespējas lielāku?
Viņai tā pie kuras strdāja atdeva vecus jogurtus eko, šī nesa mājās, ēda, kā var ēst jogurtu kam termiņš iztecējis? Pie tam tai Prieka mājā arī izdala vecuas aktivia šie ņem un ēd. Nu pretīgi.
Citiem bāžās virsū ar bukletiem, redzēju gan ka pašas mazmeitai iedzert patīk un pa Rīgas klubiem dauzīties riņķī.
Gleške pamāci tiem saviem ļurinātājiem nemangot citiem naudu! Pretējā gadījumā jāraksta būs policijā iensiegums!

1 1255666 21.10.2022

Prieka vēsts ir bomžu saiets, pašiem majas nav ko est,strada neoficiali par aukli, bet klanci citiem, ka jamaksa un jadod. vot idiote nozelojama.