www.sudzibas.lv Prieka Vēsts Cilvēku slepkavošana ilgtermiņā

Prieka Vēsts - Cilvēku slepkavošana ilgtermiņā

Lieta tāda ka šī organizācija atrod vājus un naivus cilvēkus kam izkrāpj naudu nāk uz mājām tā ir pilnīga kontrole tiek veikti pasākumi kur upurus aizved uz nomaļām vietām tālu no Rīgas un transa stāvoklī seksuāli izmantoveic ritālus. No sākumā protams " prieka vēsts " sludina dievu un visu labo, bet kad cilvēks jau ir nozombēts sākt stāstīt par velnu par to ka cilvēki ir slikti ka ģimene ir ļauna ka visi ir grēkāži un ka tu esi īpašs bez maz vai augstāks par dievu. Šī organizācija slēpjas zem dieva vārda bet patiesība ir sektanti kam dievs nemaz neinteresē. Lūdzu cilvēki slēdziet šo organizāciju cilvēki pēc šis sektas taisa pašnāvības zinu, jo mans brālis viņā bija. Lūdzu ja kāds vel ir saskaries ar šādu situāciju sazinieties ar mani telegram Oskars Kalniņš.

07.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (8)

T tainsīgatiesa 07.05.2023

Maukt nost mamat-trolli

Tev nepatīk kā topā 50 esmu šomenes pirmājs?
Nevajag tik tuvu sirdīj to pieņemt.
Tā ir tikai spēle.

T tainsīgatiesa 07.05.2023

Maini cik gribi nikus, kāds bija je*lans, tāds paliki

R RXX 07.05.2023

Kādā vēl topā? 🤣

A arpratsjj 11.07.2023

pip.ec es zinu vienu sievieti, kas tur gaja, visu naudu viniem ziedoja, bet pati dzivoja ka bomzene, klancija autobusa bileti atpirksot par puscenu, stradaja par aukli neofiziali, visu naudu ziedoja gleskem, ciksteja ka ir komunalo paradi utt., visu ziedojot Gleskes sektai, nebija naudas pat produktiem.Bat slinka arī, kam strādāt ja var kļančīt un izspiest naudu no citiem. Viņa ir totāla ļaunprātīga naudas mangotāja. Regulāri pie vinas uz mājā'm vilkās šie sektanti.Bet ja reiz sludina visaugstako, kāpēc pašas mazmeita apdzērusies pa Vecrīigas klubiem staigāja?

A arpratsjj 12.07.2023

šausmas, jaliek vinus visus cietuma

M Marks Nevlers 29.01.2024

Šī draudze ir ļoti svarīgi jo tā ir mūsu pašu rokās ir ļoti svarīgi ir labs veids ir labs līdzeklis kas palīdz ja jūs vēlaties lai Dievs dod ka mēs esam vienojušies ar Kungu

M Marks Nevlers 29.01.2024

Nav nevienu jāliek cietumā

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes