www.sudzibas.lv PRF Klīnika Sejas ādas un uzacu kropļošana

PRF Klīnika - Sejas ādas un uzacu kropļošana

Pirmām kārtām šo iestādi ļoti grūti nosaukt par klīniku, tur ir divi nelieli darba kabineti un uzgaidāmā telpiņa kopā ar reģistratūras leti. Iestāde kaut kā funkcionē jau 6 gadus, bet vēljoprojām nav tikusi pie konkrēta darba laika, atverās, tā teikt, pēc pieraksta, kuru var dabūt jau nākamajā dienā. Nerunāsim nemaz par to, ka praktiski nav atsauksmju.

Iprf procedūras, kas šeit tiek veiktas visai sejai, izraisa sarētojumus, it sevišķi, ja procedūru veic kosmētiķe Agnese Laure, kura procedūru veic ārkārtīgi, pat brutāli pavirši - nevar saprast vai zemās profesionalitātes dēļ, vai psihes problēmu dēļ (kurus klīnikas vadītāja apstiprināja) , vai varbūt kustības koordināciju grūtību dēļ, jo durts tika gan uzacīs, gan dziļi vaigu muskuļos, kur viela iekapsulējās un sāka veidot ādas deformācijas un padziļinājumus, tāpat adata tika bāzta pilnā garumā sāniski, kur tagad ir švīkveida rētas. Netika izmantota pati smalkākā adata.

Kad tikos ar klīnikas vadītāju, nauda tika atgriesta, pat mazliet pa virsu (bet ko gan tas dod, ja ilgstoši ir jācīnās ar rētām, kuras tāpat beigās turpina veidoties vēl un vēl un protams ir uz palikšanu) .
Pēc komunikācijas ar klīnikas vadītāju sapratu, ka šajā iestādē ir kaut kādas nopietnas psiholoģiskas problēmas ne tikai pašai agnesei laurei, bet arī klīnikas vadītājai/galvenajai ārstei aivai pakulei, jo vienkārši nebija iespējams ne sarunāties, ne paskaidrot un parādīt, kas notiek ar manu seju.

Kad ar saviem sarētojumiem devos uz konsultācijām uz dr. Mauriņa un lāzerplastikas klīnikām, man paskaidroja, ka šo procedūru visai sejai tāpat vien neveic, to izmanto tikai rētām vai dziļām grumbām. Un ka ir nepieciešama dermatologa kvalifikācija, lai vispār varētu veikt šo procedūru.
Pat zināmā skaistumkopšanas klīnikā panaceea premium (kādreiz panacea pro) mājas lapā ir norādīts, ka lai veiktu šo procedūru ir nepieciešma augsta speciālista profesionalitāte.

Ļoti iesaku mukt tālu prom no šīs iestādes, ja nevēlaties rētas un ādas deformācijas pa visu seju.
Viena no dermatoloģēm pat izsmēja mani, ka vispār devos uz šo iestādi taisīt sejas procedūru.
Diemžēl es iekritu uz skaisto sociālo mediju klātbūtni instagramā un facebook.

J