Pretīgs vecis, publiski pats sevi apmierina - Ja redzat ziņojiet policijai

Jūrmalā, Dubultos, kāpās pie aktīvās Atpūtas vietas uz gājēju taciņas stāvēja vīrietis un apmierinājās publiski. Pretīgs resns vecis uzlicis saulesbrilles melnas, melnu keponu, melnos šortos un haki krāsas Tkreklā ar melnu velosipēdu, stāvēja pie celiņa kur visi iet garām un atkailinājis savas ģenitālijas publiski aiztika tās, visiem rādīja. Vīrietis gara auguma 185 m un ļoti resns, melni mati laikam.
Tur iet ļoti daudz cilvēki garām, bērni skraida, kaut kāds garīgi slimais. Uzmanieties!
Par šitādiem jāziņo policijai. Viņš vēl vēroja kas iet garām. Visticamāk viņš ir krievu tautības vai pat ārzemnieks. Pretīgs tips. Viņš vēl dīvaini vēroja cilvēkus.

I

S smukulis 05.07.2021

Pilna Latvija ar šitiem slimajiem večiem

beetlejuice 05.07.2021

“Citiem par šitādiem jāziņo policijai, pati braukšu mājās internetā gudroties, gan policiju kāds cits izsauks”

I Informēt 15.07.2021

es noziņoju, vajadzēja nofotogrāfēt un policijai vēl bildi iesūtīt , bet gan jau

V VPutins 05.07.2021

Kā kārtīga vientuļa lēdija ar lieko svaru, piedāvātu džentlmenim atsūķi, visi iegūtu, un rakstītu cālī ne šeit.

I Informēt 15.07.2021

ne ne viens ne otrs, pretīgi ka tādi slimie klaiņo pa pludmali.

I Informēt 16.07.2021

ja kāds viņu vēlreiz redz sauciet policiju