www.sudzibas.lv PRET-SŪDZĪBA ATBILĒT AR SŪDZĪBU

PRET-SŪDZĪBA - ATBILĒT AR SŪDZĪBU

Es iesaku visiem, par kuriem te kāds ir sacepis sūdzības, atbildēt ar to pašu. Ja kāds par tev te pasūdzējies,, tu taču apmēram nojaut, kurš tas ir bijis. Tāpēc sacep tepat kaut ko pretī. Nu tā. Tāpat skaidrs, ka lielākā daļa sūdzības te ir anonīmas un nepamatotas, tāpēc, lai tieka arī tam, kas pasūdzējies. Arī pretsūdzību izdzēst nevarēs un tā vienmēr lēks ārā, googlē ierakstot šī cilvēka vārdu :)

C Chiep_ 10.04.2014

Ou cik tu gudrs. Ilgi domāji kamēr izdomāji? Dieva dēļ, cik tev gadi?

S Sliktais 10.04.2014

Gadi man vairāk nekā tev. Bet šis ir iedarbīgs variants, jo arī tam otram sagādā nepatīkamas sajūtas, tā teikt- atriebība ir salda :)

S Sliktais 10.04.2014

Starp citu (to Ell), paskatot, ko tik neesi sarakstījis, izskatas, ka esi baigais sūdzambībele :D:D:D Tev droši vien, ka nav pārāk daudz draugu.

C Chiep_ 10.04.2014

Sliktais - Tavs teksts vien jau parāda tavu vecumu. Ne tu zini kas es esmu, ne cik man gadu. Izaudz no tik bērnišķīgiem tekstiem.
Un paskaties kārtīgāk vai es tur sūdzos vai komentēju. Ieteiktu papētīt kārtīgāk, pirms muldi lai nesanāk aplauzties kā šoreiz :)

L Lepnā Lavīze 10.04.2014

Stulbs ieteikums. Par ko atriebties, ja pašam, , rilo v puhu"? Vajag sākt ar sevi, tad nebūs problēmu un neviens nesūdzēsies. Vispār daudzos gadījumos sūdzības objektam jāpriecājas, ka sūdzas tikai šeit, nevis klusējot iet uz policiju un raksta iesniegumu.

L Lepnā Lavīze 10.04.2014

Ell, Sliktais ir sīkais, tie teksti - tu tāda un šitāda, tev nav daudz draugu... Pat ja nav daudz, nu, un? Pieaugušiem pašpietiekamiem cilvēkiem ir daži, bet labi draugi, nevis 100 un vēl 5000 sociālajos tīklos, lai puņķainie tīneidžeri var plātīties, ka draudzīgi un populāri.

S Sliktais 11.04.2014

Labi, labi. Tagad sacepāties par sīkumiem tikai tāpēc, ka manis rakstīta doma atšķīrās no tā, kā domajat jūs. Es taču nevienu te nespiežu kaut ko raktīt. Vienkārši zinu, ka tie cilvēki, kuri par kaut ko sūdzās anonīmi, patiesībā demonstrē savu vājumu un jau pašā sākumā defakto norāda, ka sūdzība nav pietiekoši pamatota, lai ar to oficiāli kaut kur vērstos. Es esmu pārliecinājies, ka šādā situācijā ieliekot pretsūdzību, kas arī protams nav 100 procentīgi atbilstoša patiesībai, var panākt, ka tas pirmās sūdzības ielicējs lūdzās, lai tikai viņa vārdu izņem ārā no šī anonīmā atkritumu konteinera. Nekas jau nav vieglāks, kā anonīmi nozākāt citus, tikai lietām jau parasti ir divas puses. Es te nemēģinu aizstāvēt kaut kādus recidīvistus un izvarotājus, bet gan runa ir par cilvēkiem, kuri te tiek nomelnoti kaut kāda personiska aizvainojuma dēļ.

N nekriksene 11.04.2014

Šaitais ir labs! Es arī ta izdariju, tā lose pēc tam rāpoja pie manis, lai izņemu ārā par viņu to sūdzību, jo viņu vairs neviens darbā neņēma tāpēc, ka es te biju ierakstijusi, ka viņa darbā zog.

K kristietis 13.04.2014

Sarosās arī visas Ingrīdas Jursones, Sigitas Vilemas, Sandi Veidemaņi un kas tur vēl- jūs taču zināt, kas jūs te apsaukā par zagļiem, tāpēc lūdzu- sūdzambībeļu vārdus un uzvardus studijā!

S Sliktais 16.04.2014

Ar to lūgumu administratoram, lai izņem, kā arī ar sūdzību policijā nenotiek vispār nekas. Tas teorētiski smuki izskatās, bet policija ar to nekrāmējas, tiesa pieņem, bet tad paziņo, ka neizskatīs, jo nav pietiekošs pamats un grūti pierādāms sūdzības iesniedzējs, jo te viss anonīmi. Kad pārtaisīju un iesniedzu atkal, tad pieņēma, bet izskatīšanu noteica pēc 4 mēnešiem. Pa to laiku jau iemaucu pretsūdzību te pa mierīgo un dažu dienu laikā tikām galā. Pretsūdzība ir tas reālākais un iedarbīgākais variants. Visi jau grib izskatīties balti un pūkaini. Ja jums ir labāks variants, kas jums darbojas, tad jau problēmu nav.

K kreditorsPG 16.04.2014

Vispār es zinu vismaz vienu gadījumu, kas sūdzības.lv izņēma laukā visus ar konkrētu dakteri saistītus ierakstus. Pa tīro! Laikam jau dakteres meita, kas ir praktizējoša juriste, zināja kā pareizi paskaidrot...
Bet to, ka šeit saliktās sūdzības pa lielam ir pilnīgas pupu mizas, tas gan! Ja ir laiks ko tērēt rakstot sūdzības un diskutēt šeit, tad kāpēc to nedarīt caur atbilstošām iestādēm?