www.sudzibas.lv Prestons SIA Smagas komunikācijas problēmas

Prestons SIA - Smagas komunikācijas problēmas

Nu tad lai tauta zina savus varoņus. Ar vēstuli par notikušā izklāstu vērsos pie sia prestons īpašnieka. Vēstules teksts zemāk - - >

labvakar! Kā noprotu jūs esat sia prestons īpašnieks.

Rakstu, lai jums pastāstītu par jūsu darbinieka neprofesionālo rīcību, apdraudot manu un mana vēl nedzimušā bērna dzīvību (esmu grūtniecības 6. Mēnesī) , nemaz nerunājot par necenzētas leksikas lietošanu un nepieklājīgu žestu rādīšanu. Ar iesniegumu par notiekošo jau vērsos policijā.

Tātad - 24.08. Ap pulksten 12: 00 kuldīgā, apvedceļā uz veckuldīgu (grants seguma ceļš) jūsu darbinieks ar jūsu firmai reģistrētu mašīnu ar valsts numura zīmi km 5819 pārvietojās ar ātrumu 20-30 km/h, atļauto 50 km/h vietā. Es veicu apdzīšanas manevru, lai visu turpmāko ceļu nevilktos nopakaļ ar 20-30 km/h. Šis apdzīšanas manevrs sadusmoja jūsu darbinieku un viņš agresīvi mani apdzina, un manas mašīnas priekšā strauji nobremzēja – rezultātā, manai mašīnai tika noskrāpēta virsbūve. Varat jau laicīgi noskaidrot pie oficiālā land cruiser dīlera cik jums izmaksās jūsu darbinieka neapdomīgā rīcība. Es saprotu, ka daudziem skauž, ka citiem ir labāka mašīna, labāka dzīve un ar šādiem gājieniem tiek izrādīti savi mazvērtības kompleksi, bet man, tāpat kā jums, nekas nav nokritis no gaisa, viss ir nopelnīts smagi strādājot.

Rezultātā - sekoju jūsu darbiniekam līdz viņš nolēma apstāties – tur sekoja „jauka” vārdu pārmaiņa, man izkāpjot no mašīnas viņam labi bija redzams, ka esmu stāvoklī. Kad nolēmu nofotografēt mašīnu ar kuru viņš brauca, man tika veltīts „fuck you” žests. Cik morāli pagrimušam cilvēkam ir jābūt lai viņš apsaukātu, pazemotu sievieti, nemaz nerunājot par grūtnieci. Vienīgais loģiskais izskaidrojums – alkohola vai narkotisko vielu lietošana. Diez vai dēļ viena deģenerāta jūsu uzņēmumam ir nepieciešamas regulāras darba drošības inspekcijas, vid pārbaudes.

Viss notiekošais ir nofilmēts ar auto video reģistratoru. Pagaidām es vēl neesmu iesniegusi video materiālu ne policijai, ne apdrošinātājiem, dodot jums šo situāciju nokārtot mierīgā ceļā. Kā arī lūdzu izvērtēt jūsu neadekvātā darbinieka atbilstību amatam. Gaidu atbildi līdz pirmdienai, 28.08. - pēc šī datuma vērsīšos policijā un pie apdrošinātājiem ar video reģistratora ierakstu.

Uzņēmuma īpašnieks neuzskatīja par nepieciešamu ar mani sazināties, lai atrisinātu šo "jauko" situāciju. Nu ko var gribēt no darbiniekiem, ja pašam uzņēmuma īpašniekam šī situācija liekas pilnībā normāla un netiek nekā reaģēts. Protams, ka netaisos vērsties tālāk policijā, jo ir pieredze cik viss ilgi iet ar mūsu tiesvedību. Gribēju vienkāršu cilvēcīgu atvainošanos no vainīgās personas puses. Cerams, ka kāds kurš apsvēra nolīgt šo kompāniju - ceļu un maģistrāļu būvniecībai, labiekārtošanas darbiem, apzaļumošanai, ainavu veidošanai un uzturēšanas darbiem - divreiz padomās pirms izvēlēties par labu šiem "profesionāļiem".

TasEsLV 29.08.2017

Manuprāt video reģistrātors ir viens liels blefs.
Tā vietā lai tiešām vērstos policijā tiek rakstīta sūdzība internetā.
Runājot par tiesvedībām. process aizņem aptuveni mēnesi no kura tev savs laiks jāiegulda - 4 stundas.

Stunda lai uzrakstītu iesniegumu, stunda lai atrādītu auto un šajā gadijumā video materiālu inspektoram.
pēctam ar datiem jāgriež pie vainīga apdoršinātājā. (stunda)
Pēc tam tiek izsaukts vainīgais uz policiju un viņam ir jāierodas 10 dienu laikā un jāsniedz skaidrojums. Atzīst labi, neatzīst.. video materiāls, krāsas paraugi utt.
pēctam tu saņemsi slēdzienu no policijas - kas šajā gadijumā ar video reģistrātoru būs 99% pozitīvs tev un Prestons SIA turpmākos gadus varēs maksāt papildus summiņu par apdrošināšanu.

Bet šis nav tas gadijums jo - video materiāls ir blefs.

D Duuzis 29.08.2017

Pats esmu saskāries ar šādu situāciju un ja tas viss aizņemtu 4h būtu lieliski, bet tā ne būt nav! Un pieņemu, ka meitene lieliski apzinās patieso situāciju un ņemot vērā viņas stāvokli negrib bojāt ne savus nervus, ne laiku.

TasEsLV 04.09.2017

Duuzi lūdzu. man pie mājas mašīnu aizķēra un vainīgais domāja ,ka gudrs un aizmuka. par laimi es biju pie loga un numurzīmi redzēju. pietika ar vienu iesniegumu, mašīnas atrādīšanu inspektoram un braukšanu pie vainīgā apdrošinātāja, kad mēneša laikā saņēmu naudu. Tiek izsūtīta otrai pusei oficiāla vēstule kurā norādīts ,ka 10 dienās jāierodas policijā un jāizskaidrojas.

K Kuldiiidzniece 04.09.2017

TasEsLV, paveicās Tev. Ar iesniegumu vērsos tuvākajā policijas iecirknī - pašvaldības policijā. Pēc pāris dienām saņēmu no viņiem vēstuli, ka iesniegums pārsūtīts ceļu policijai. Ir pagājušas vairāk kā 10 dienas - nekādas atbildes.

alergologs 29.08.2017

Ja viena auto bremzēšanas dēļ cieš otra auto virsbūve, tātad ir noticis kontakts. Ja ir noticis kontakts, tātad tas klasificējams kā avārija. Tālāk loģiski, ja ir avārija, tad ir vai nu saskaņotais vai policija. Un viss, problēma atrisināta.
Ja nav bijis kontakta, ja negribas rādīt video(ja tāds vispār ir) policijai..tad tas vairāk izklausās pēc grūtniecības hormonu radītiem murgiem.

D Duuzis 29.08.2017

Kādu murgu Tu raksti! Nekur sūdzībā nav minēts, ka viens auto saskārās ar otru un kur nu vēl notikusi avārija. Ir minēts grants ceļš un vienīgais kontakts, kas ir noticis ir ar šo ceļu - attiecīgi akmeņiem un oļiem.

A Anesteziologs 29.08.2017

Alergolog, kas par sviestu! Ar akmeņiem noskrāpēta auto virsbūve - klasificējsma kā avārija. Kas par slimiem suņu murgiem. Steidzami ej ārstēties.

M Macc 29.08.2017

Pag. Pret sievietēm, kas ir stāvoklī ir jābūt kautkādai īpašai runas manierei ? - "...izkāpjot no mašīnas viņam labi bija redzams, ka esmu stāvoklī."

Varbūt vēl pienākt klāt un paglaudīt vēderu un apsveikt? Nevienam tas nep**. Blefs nekas vairāk, un pirmsdzemdību haotiskie hormoni. Nav video, nav pierādījumu - nav sadursmes - nav avārijas.

M MārcisZ 30.08.2017

Dievs dod Tavai sievai/meitenei satikt tādu kā augstāk minētajā aprakstā. Un ja Tu uzskati, ka tas ir normāli no vīrieša puses izmantot rupjus žestus, necenzētu leksiku sievietes virzienā, pie tam vel gaidībās esošas sievietes, tad esi tāds pats mu***.
Varbūt Tev pieiet klāt un paglaudīt galvu ar ko cietāku, lai beidzot sāktu domāt kas ir normāli un kas nav?

M Macc 30.08.2017

Mārci :) tā arī nepaskaidroji, kapēc ir jāmaina runas attieksme pret gaidībās esošām sievietēm? Viņām ir kautkāda citādāka uztvere?

M MārcisZ 30.08.2017

Smags gadījums. Tavā gadījumā ir jāmaina runas attieksme pret sievietēm kā tādām. Kā jau iepriekš rakstīju - ja tu uzskati, ka ir normāli no vīrieša puses izmantot rupjus žestus, necenzētu leksiku - varu izteikt tikai līdzjūtību. Ko vecāki nav iemācījuši bērnībā, diez vai tagad kāds iemācīs.

M Macc 01.09.2017

Smags gadījums esi Tu, ja neizproti ko es Tev jautāju. Tā arī nepaskaidroji ar ko atšķiras parasta sieviete no gaidībās esošas. Es nevienā mirklī nerakstīju par necenzētu leksiku. Es piekasos par to ka, notiek manpulācija un uzskata ka stāvoklī esošām sievietēm jārunā citādāk... vēljoprojām nesaproti vai tavas smadzenes arī ir tikpat tupas kā raksta autorei? mēģināšu ar bērna loģiku paskaidrot : Ja šodien Ilze nav stāvoklī es viņu saukšu par Ilzi, bet ja viņa ir stāvoklī viņu jāsauc par mīļo jauko Ilzīti?

M MārcisZ 01.09.2017

Var manīt, ka skolnieki atgriezušies skolas solos! Tad kad pašam būs bērni, tad arī parunāsim, bet līdz tam mācies cītīgi, lai nav jāstrādā "Prestonā". Jo pagaidām ar esošo intelekta līmeni Tev nekas labāks nespīd.
No Tava teksta --> Es nevienā mirklī nerakstīju par necenzētu leksiku.
--> vai tavas smadzenes arī ir tikpat kā raksta autorei? Apvainojot raksta autori, Tu tikai parādi savu.
Es nevienā brīdī neesmu apgalvojis, ka ar stāvoklī esošām sievietēm ir jāruna citādāk. Es esmu par to, ka veču barā Tu vari izmantot vienu leksiku, kura savukārt nekādos apstākļos nav pieņemama sievietes klātbūtnē.
Ej izglītoties un tad lien pieaugušo portālos rakstīt padumjus komentārus.

M MārcisZ 03.09.2017

Var manīt, ka skolnieki atgriezušies skolas solos. Tad kad pašam būs bērni, tad arī parunāsim, bet līdz tam mācies cītīgi, lai nav jāstrādā "Prestonā". Jo pagaidām ar esošo intelekta līmeni Tev nekas labāks nespīd.
No Tava teksta --> Es nevienā mirklī nerakstīju par necenzētu leksiku. --> vai tavas smadzenes arī ir tikpat tupas kā raksta autorei? Apvainojot raksta autori, Tu tikai parādi savu tupumu.
Ej izglītoties un tad lien pieaugušo portālos rakstīt padumjus komentārus.

M Macc 04.09.2017

Zin kā ar stulbiem cilvēkiem nav īsti jēgas strīdēties, jo vēljoprojām Tev nav saprotams ko es Tev jautāju ;) Paaudze smadzeņu šūnas pirms kko pird.

M MārcisZ 04.09.2017

Nu tad neapkauno sevi un nestrīdies, un klusi pazūdi no šejienes, lai nav vēl lielāks pazors kā pašreiz esi sev pats uztaisījis. Man viss ir saprotams, bet Tu man piešuj to ko es neesmu teicis. tavs teksts --> Mārci, tā arī nepaskaidroji, kapēc ir jāmaina runas attieksme pret gaidībās esošām sievietēm? Viņām ir kautkāda citādāka uztvere?
Kā jau iepriekš es tev paskaidroju, bet tu vēl jo projām neuztver - es nevienā brīdī neesmu apgalvojis, ka ir jāmaina runas attieksme pret gaidībās esošām sievietēm, vienkārši jāievēro elementāras pieklājības un ētikas normas, kas tavā gadījumā ir sveši. Pie viena paprasi latviešu valodas skolotājai ar sevi cītīgāk padarboties pie gramatikas.

masyanya 29.08.2017

"Ar iesniegumu par notiekošo JAU VĒRSOS policijā."
"Gaidu atbildi līdz pirmdienai, 28.08. - pēc šī datuma VĒRSĪŠOS policijā un pie apdrošinātājiem ar video reģistratora ierakstu."
"Protams, ka NETAISOS VĒRSTIES tālāk policijā..."
Trīs alternatīvās stāsta beigas. )))) kolēģi bija gar zemi no smiekliem...

K Kuldiiidzniece 05.09.2017

Parasti ar aprobežotību un nespēju saprast elementāru tekstu nelepojas, bet paklusē, vai pajautā kādam ar spriest spējām apdāvinātākam.

A Azik99 29.08.2017

Pieņemu, ka tā apdauzītā busiņa "vaģila" tiešām ir tikpat apdauzīts, bet kas Jums liedz vērsties pie apdrošinātāja, ja ir nodarīts bojājums automašīnai. Pie viena uzrakstat iesniegumu policijā, jo ir zināms, kā vainas dēļ ir notikusi skāde.

J JānisMm 29.08.2017

Cilvēki, jūs pie pilna prāta esat. Sieviete stāvoklī, un viens atļaujas šādus gājienus, tur nosist uz vietas tādus morālos kropļus. Iedomājaties, ka kāds tā izturas pret jūsu sievu, kura ir gaidībās. Gribētu redzēt jūsu reakciju. Bet izklausās, ka te vieni mīkstie nolasījušies.

K Kuldiiidzniece 30.08.2017

Nu tad visiem tiem "speciālistiem" kas bija klāt konkrētā situācijā un labāk par mani zin - ir manam auto video reģistrātors vai nav - šeit būs foto. Un vēlreiz paldies, ka tā uztraucaties par manu hormonu līmeni, izskatās ka "Prestons" darbinieki un viņu radinieki ir ne tikai "īsti" profesionāļi ceļu būvē, bet arī medicīnā. Bet uztraukumam nav pamata, jums jau tā ir stresains darbs - par to arī labāk uztraucaties ;]

B Black Atlas 01.09.2017

Pa Veckuldīgas ceļu braucu gandrīz katru dienu, tāpat arī Talsos sanāk bieži būt. Uzņēmuma datu bāzēs ir pieejama informācija, ka uzņēmumā strādā 5 darbinieki, Kuldīgā vien strādā 4, ja ne visi 5, pieņemot ka vēl ir uzņemuma vadība - vēl vismaz viens cilvēks, grāmatvedība - vēl vismaz viens cilvēks. Domāju ka attiecīgajām iestādēm šis varētu būt interesanti. Pasekošu līdz šiem "meistariņiem".
Raksta autorei iesaku iet līdz galam un iesniegt visu informāciju policijā un apdrošinātājiem.

K Kuldiiidzniece 04.09.2017

Black Atlas, es strādāju jūrniecības nozarē, gada griezumā es ārpus LV esmu biežāk, nekā LV. Es ļoti labi zinu cik ilgi iet tiesvedība, it sevišķi ja viena no pusēm objektīvu iemeslu dēļ (atrašanās ārpus LV) nevar ierasties uz nopratināšanām, tiesas sēdēm, utt - es ar to visu esmu saskārusies. Man ir daudz patīkamāki veidi kā pavadīt savu laiku, nekā ņemties ar šiem kolhozņikiem. Ticu, ka viss dzīvē nāks atpakaļ, gan automašīnas vadītājam, gan Prestons vadībai, kas līdz šai dienai nav uzskatījuši par nepieciešamu uz šo visu reaģēt, un acīmredzot šāda darbinieku rīcība ir pilnībā normāla priekš viņiem.