www.sudzibas.lv PREMIER HOLIDAY ceļojumu tirdzniecība

PREMIER HOLIDAY - ceļojumu tirdzniecība

Uzmanieties no šīs firmas!!!Zvana un aptaujā par pēdējo gadu ceļojumiem, pēc tamzvana un saka, ka cilvēks vinnējis...iespēju piedalīties prezentācijā. Tā notiek MARITIM PARK HOTEL un arī cittās viesnicās.Prezentācijā tiek piedāvāts tulīt iegādāties it kā 3 ceļojumus par 665 ls. par šo naudu tiek nodrošināts transfērs un konsultants.Nekas vairāk!!! Aviobiļetes jāpērk pašam, pa savu naudu, ēdināšana arī!!!Ja jums liksies, ka šis piedāvājums nav īpaši izdevīgs vai jums nebūs naudas-FIRMAS DARBINIEKI PALIEK ĻOTI DUSMĪGI UN NELAIŽ GANDRĪZ ĀRĀ NO ZĀLES!!!KNAPI AIZBĒGĀM!!!

D

V vii 06.08.2010

Vecais nosaukums "Key Promotions"
te vēl:

V viktors 27.08.2010

они меняют только названия а вот взятые деньги возвращать не хотят keypromotion/vision marketing/premier holiday дай бог им будет судьей раз это не могут пресечь органы.