www.sudzibas.lv Preijers eizmaksā algu

SIA "planers", sia "Preijers" - eizmaksā algu

Agrāk strādāju firmā " Planers" par ekskavatoristu. Darbs 10st. dienā sezonā tas ir normāli, nenormāli ir tas, ka darba devējs Normunds Zelčāns neizmaksāja darba algu. Brīdināju, ka iesniegšu tiesā prasību par darba algas piedziņu un arī iesniedzu. Tiesa nolēma, darba devējam man NEKAVĒJOTIES jāizmaksā pusotru tūkstoti latu. Pagājuši apm. 4 gadi neko neesmu saņēmis.
Šogad strādāju firmā "Preijers" vadītājs Kristians Renegards ( īsts renegāts)par ekskavatoristu, darbs apm. 10st/d, vēl reizēm jāstrādā arī sestdienās un svētdienās. Rezultātā nopelnīt varēja normāli, bet tik un tā jutos kā ubags, ubagodams savu nopelnīto algu. Kad prasīju algu, tad saņēmu visrožainākos solījumus, ka noteikti naudu uzmetīšot uz kontu, bet rezultātā uzmeta mani un algu kontā neieskaitīja, tā arī neesmu saņēmis Ls. 150. It kā nav daudz, bet tas ir nedēļas darbs.
Uzskatu, ja darba devējs nemaksā algas, tad to vajadzētu darīt valstij, jo valsts UR dod darba devējam licenzi veikt uzņēmējdarbību.
Jāveido arodbiedrības, nevis esošās krīgermafijas filiāles, jamaina likumdošana, lai likums aizsargā darba ņēmēju, nevis iedzen to pagrīdē.

D