www.sudzibas.lv Prc.lv Slikts serviss

Prc.lv - Slikts serviss

Pirmdien uzzvanīju par preces pieejamību, pateica, ka būs rīt, tad pasūtīju preci. Rakstu, ka apmaksāšu, kad apstiprinās, ka prece ir tiešām viņu birojā.

Atbildēja, ka piegādi gaida tomēr uz ceturtdienu un ziņos, kad prece būs uz vietas.

Nesagaidot ziņu, rakstu pats, atkal sāka dziesmu par priekšapmaksu, rakstu, jā tiešām jau, ir nav problēmas, tūlīt apmaksāšu.
Atbildēja, ka preces nav un nebūs. Kas kas vispār par murgu?

26.03.2020

Labdien Leo Junzis. Covid 19 laikā pieprasījums uz ID karšu lasītājiem ir ļoti augsts, kamēr zvanāt operatoriem un kasaties par reversajiem pvn un pēcapmaksu normāli cilvēki pasūtījumu apmaksā un saņem pasūtījumu. Esam saņēmuši arī Jūsu e-pastu par Jūsu vēlējumu degt mums visiem elles liesmās. Bet šajā laikā saglabāsim pozitivitāti un neļausim, mūžīgi neapmierinātiem cilvēkiem, sabojāt noskaņu un reputāciju. Lai Jums jauka diena, Jūsu prc.lv

A azuaz 26.03.2020

Maksājiet un gaidiet. Kādreiz piegādāsim. Paldies, nevajag!

S sks1000 13.08.2020
Slikts serviss

Pēc pasūtījuma uzreiz piestāda rēķinu apmaksa, bet lai saprastu ka preci nevarēs piegādāt ir nepieciešamas 8 darba dienas pie norādes, ka preci piegādās 2-6 darba dienas. Neiesaku iesaistīties ar šo interneta veikalu.

E Eriks Fog 03.11.2020

TIRGO PRECI KURAS NAV!
Identiska situācija - samaksāsju - gaidu nav ziņu - Zvanu saka ka būs piektdien - pirmdien zvanu saka ka būs tršdien ceturtdien. Gala rezultātā 2 nedēļas solit sola bet nedod - atgriež naudu bez komentāriem.