www.sudzibas.lv Prc.lv Не получили товар

Prc.lv - Не получили товар

Доставку задержали. Вместо обещанного, даже на 16-ый день не получили товар и еще минимум неделю нужно было бы ждать. Клиентский сервис на нуле. Дозвониться невозможно. Бросают трубки. Врут и кормят завтраками. Хуже интернет магазина я не видела. Полная некомпетентность и наплевательское отношение к клиенту. Никому не советую, не заказывайте, гарантированные сроки в доставке у них отсутствуют.

09.12.2020

Atbilde no PRC Pārstāvja atbilde 09.12.2020

Saistībā ar izsludinātās ārkārtas situācijas ierobežojumiem COVID-19 dēļ turpinām saskarties ar kavēšanos visos iesaistītajos loģistikas ķēdes posmos.
Mēs darām visu, kas mūsu spēkos, lai Jūsu pasūtījumu piegādes notiktu pēc iespējas ātrāk. Taču vēlamies brīdināt, ka iespējama pasūtījumu piegāžu aizkavēšanās par vismaz 1 dienu.
Jūsu gadījuma tika paziņots ka prece iekavējas, bet Jūs turpinājat terrorizēt operatorus, draudot tiem un likatzvanīt Jūsu mātei kurai ta prece bija domāta un atvainoties, pēc ka ari un nolēmām atgriezt Jums naudu un nelikt gaidīt vēl ilgāk. Atvainojamies par neērtībam.

Papildināts Елена Цветкова 09.12.2020

Задержка была не 1 день, а больше 10. Вы предлагали ждать еще минимум неделю. Никто Вас не терроризировал, не утрируйте. Ваши операторы нагло врут о сроках доставки и кидают трубки. Какие с Вашей стороны могут быть претензии, если о задержках нас никто не уведомил и дозвониться до Вас не получается.
Деньги мы не получили обратно, кстати. Просьба выслать подтверждающую информацию точно так де игнорируется.
Наверное, претензия со стороны покупателя является вполне обоснованной, учитывая предыдущие 9 негативных отзывов с аналогичной ситуацией.

Papildināts Елена Цветкова 09.12.2020

Будет нечестно не отписать С моей стороны. Деньги вернули.

Atbilde no PRC Pārstāvja atbilde 09.12.2020

Sveiki, ir rakstīts VISMAZ 1 dienu!:) Jums tika paskaidrots vairākas reizes, ka prece kavējas, no piegādātāju puses un ir jau Latvijā, taču DPD neieved pārslodzes dēļ, kas ir raksturīgi svētku periodā, bet Jūs to nevēlējāties dzirdēt. Uzvedāties ļoti neadekvāti, kliedzāt, draudējāt tāpēc nolēmām naudu atgriezt. Nauda tika uzreiz atgriezta un maksājuma uzdevums tika nosūtīts Jums uz e-pastu! Tā ka mums ir atšķirīgas bankas, Jums SEB bet mums Luminor, tas nenotiek uzreiz. Strādājam no 2010 gada, apkalpojam vairākus desmitus tūkstošus klientus, un 9 sliktas atsauksmes no klientiem ar neadekvātu uzvedību vai force major situācijām ar piegādātājiem nav nekas DRAUSMĪGS un mums tas ir pieņemams. Apskatiet citus interneta veikalus un atsauksmes, kā piemēram 1a.lv :) Jauku Jums dienu, un vēlreiz atvainojamies par radušos situāciju un sagādātajām neērtībām!
Šajā pirmssvētku un ļoti grūtajā laikā, kas valda visā pasaulē, aicinām būt iecietīgākiem un saprotošiem vienam pret otru.

Papildināts Елена Цветкова 09.12.2020

То, что Вы своих клиентов называете неадекватными, явно не говорит в Вашу пользу. Минимум один день, это не 10 дней задержки (итого уже 16) и еще по меньшей мере неделя плюсом, что Вы якобы обещали. Но видно в свою «защиту» Вы только и можете, что обзывать клиентов и обвинять. Кстати, у нас был не SEB, но видно внимательность к деталям это не Ваше.
Вы можете и дальше меня обвинять в том, что я была возмущена сроками доставки и тем, что Вы вводили в заблуждение. Вместо того, чтобы тут написывать, могли просто ответить на звонок клиенту. Но это не про Вас.

T Taisnīgums99 09.12.2020

Nevajag nu gan parspilet tik ljoti! Jums ir daudz vairak % sudzibas ka jebkuram lielam un labam veikalam.
Jums gadaa nav tik daudz klienti cik lielajiem vienaa vai divaas dienaas.

Uznjemumi jums ari mainas ka zekjes, ta ka, iespejams, esat peleki cik vien var but.