www.sudzibas.lv Prc.lv Krāpšana

Prc.lv - Krāpšana

Pasūtīju preci 7 janvāri šajā interneta veikala. Gaidīju, bet nesagaidīju un 28 janv es sūtīju viņiem zinu whats app, kur nākama diena saņēmu atbildi, ka pasūtījums ir aizkavējies no piegādātāju puses, un piedāvāja aizpildīt brīva forma iesniegumu par naudas atgriešanu, un es uzreiz tā arī darīju. Šodien jau 16 Februāris, pirms 2 dienām viņiem rakstīju, kur tad nauda aizkavējušies, ka nav vel mana konta, bet atbildes no viņu puses nav.
Neiesaku nevienam iepirkties šajā internet veikala, vajadzēja man pašai arī ātrāk palasīt sudzibas.lv par viņiem, jo izrādās, ka neesmu viena, kas tā pačakarētā.

16.02.2021

I

A Agrita 17.02.2021

Jā, nedomāju, ka šādā laikā kad jau tā iepirkties nedrīkst, tevi vēl piečakarē internetveikals... man identiska situācija...šobrīd rāda, ka viņiem uzsākts maksātnespējas process...kāds sagrābās naudu kovidlaikā un dzīvo zaļi.

E Ekaterina 1994 19.02.2021

PRC LV Krapsana, Facebook. Там много пострадавших от них. И написано что делать.