www.sudzibas.lv Prc.lv Krāpšana

PRC SIA Istox - Attieksme Pret Klientu - Krāpšana

Juridiska persona pasūtīja preci, sazinoties telefoniski Tel. Nr. 22300900 ar prc.lv uzņēmuma darbinieci, noskaidrojās, ka prc.lv preci noteiktā laikā nemaz nevar piegādāt. Juridiskā persona atteicās no pasūtījuma un prc.lv pārstāve vien telefoniski norādīja, ka juridiskā persona nedrīkst atteikties no pasūtītās preces, lai arī prece nav nosūtīta juridiskai personai.

Neskatoties uz to ka prc.lv servisa noteikumu 3.5. punktu ir noteikts, ka ja Klients atsakās no apmaksāta pasūtījuma, bet prece vēl nav nosūtīta, summa par anulēto pasūtījumu Klientam tiek atmaksāta. Tad šo noteikumu šis uzņēmums nemaz neievēro un šādam uzņēmuma pat Latvijas likumdošanas normatīvie akti nav jāizpilda.

Krāpnieku uzņēmums, kuri vēlās nodarboties ar komercdarbību, bet likumdošanu nevēlās ievērot un klienti šādam komersantam nav nepieciešami. Ne kad neizmantojat šī uzņēmuma mājas lapu un neko nepasūtiet no šī uzņēmuma. www.prc.lv

Atbilde no PRC Pārstāvja atbilde 13.09.2017

Cien. SIA ESTERES V.G. pārstavi,

Jūsū pasūtījumā bija izvelēts bezmaksas piegādes veids "Pasts Serviss", kā minēts preces lapā, piegāde aizņems 2-4 nedēļas. Mēs saņemam apmaksu par Jūsu pasūtījumu 08.09.2017. Pasūtījums nosūtīts 11.09.2017.
Mes nevaram to anulēt, jo prece ir ceļā pie Jums.

P

P Pircejs_ J 13.09.2017

Negodīgs uzņēmums un uzņēmuma darbonis Dimtrijs Andrejevs nepārzin normatīvos aktus un potenciālos pircējus maldina uzmanaties nesūtiet preci no šī uzņēmuma. Negodīgam uzņēmumam nav vieta starp tiem uzņēmumiem kuri strādā godīgi un ievēro likumdošanu.

C CCPP 13.09.2017

šausmas tas ir tas uzņēmums prc.lv un apkalpošana vienkārši graujoša. prc.lv uzskata ka klients nav nekas, galvenais saņemt naudu un ne par ko vairs neatbildēt. tajā skaitā arī preci nemaz nepiegādā.
Tauta skatās- nesūtiet pie viņiem preci, tie strādā tikai uz širpotreb.
Krāpnieki- uzmanieties.

P PRC.LV 10.02.2020

Informējam, ka 2019. gadā PRC.LV tika iegādāta ar SIA PRIEKS SADARBOTIES no SIA ISOTX. No iepriekšējā uzņēmuma ir palicis tikai domena vārds PRC.LV un logotips, kas arī ir atjaunināts. Paldies.

Nekvalitativas preces un pasūtījām vienu izmēru atnāca cits un nepamainīja preci