www.sudzibas.lv PPR 40 Nekvalitatīvs serviss

PPR 40 - Nekvalitatīvs serviss

2020. Gada sākumā šo santehnikas firmu noalgoja stāvvadu nomaiņai daudzdzīvokļu namā Rīgā. Darbu veica nekvalitatīvi un nevīžīgi, jo kopš šī pakalpojuma saņemšanas dzīvoklis applūdis jau vairākas reizes. Vannasistabā pienākošā siltā ūdens truba škietami “pieskrūvēta” pie sienas, bet reāli tā faktiski karājās.. Tāpat interneta resursos atrodamā kontaktpersona pret klientu sūdzībām izturas rupji, tāpat arī pirms darba uzsākšanas saņemti “draudi”, ka gadījumā, ja dzīvokļa īpašnieks pats nenodrošinās piekļuvi stāvvadiem, santehnikas firmas darbinieki, citēju “to izdarīs ātri un ar āmuru, bet nevarot garantēt, ka netiks bojāts dzīvokļa īpašums”. Lai gan stāvvadi tika atbrīvoti savlaicīgi, darbu izpildes laikā tika paziņots, ka “neesot laika noņemt esošo klozetpodu, tādēļ tas tikšot izšķaidīts”, neatstājot dzīvokļa īpašniekus reālas izvēles priekšā, tas arī tika izdarīts. Lai gan ir pagājis jau vairāk kā gads, kopš šī “pakalpojuma” saņemšanas, vēl joprojām ar bažām nākas iziet no mājām, jo nekad nav iespējams paredzēt nākamos plūdus, kas radīsies pateicoties šai firmai.