www.sudzibas.lv Pozitīvi par GP Recuitment latviešu uzvedība darbā ārzemēs

Pozitīvi par GP Recuitment - latviešu uzvedība darbā ārzemēs

GP Recruitment pakalpojumus izmantoju jau lgus gadus, pateicoties firmas vadītāja Gintera Puriņa un viņa komandas godprātīgai attieksmei pret klientu. Firma pārsvarā piedāvā darbu tādā specifiski grūtā ražošanas nozarē kā lauksaimniecība.
Pa ilgajiem gadiem strādājot UK UN NL esmu uzkrājusi zināmu darba un dzīves pieredzi. Daudz nācies strādāt internacionālā darba vidē. Tāpēc varu salīdzināt kā strādā un izturas viens pret otru mēs latvieši un kā sveštautieši......
Jā, ar darba tikumu mēs latvieši patiešām varam lepoties. Bet ar to vien nepietiek, lai apkārtājos cilvēkos iegūtu cieņu un radītu labu priekštatu - patīk mums vai nē - par savu valsti.
Varētu padomāt, ka tautībai nav nozīmes - ja cilvēks ir labi audzināts un apveltīts ar tā saucamo sirds inteleģenci, problēmām savstarpējā komunikācijā nevajadzētu rasties. Taču vērojot savus darbabiedrus, man jāatzīst, ka teiciens ''latvietis latvietim mīļākais ēdiens'' nav radies tukšā vietā. Un patiešām grūti saprast kāpēc citu tautu viesstrādnieki cits citam palīdz.......kamēr daži ''spilgti' latvju indivīdi ar lielām aizdomām skatās uz katru jaunpienācēju latvieti. Kāpēc mēs savas problēmas cenšamies nevis atrisināt sarunu ceļā, bet pinot intrigas, tenkojot....Pārdomājot daudzus šādus gadījumus, rodas iespaids, ka īgnums kas tiek sēts apkārt, latvietim acīmredzot ļauj justies labāk.
Katrā no mums ir rakstura īpašības, ko iespējamsattīstīt, veidojot savējo un apkārtējo cilvēku mieru, saticību un iecietību.
Laipnība nemaksā neko. Īsākā distance starp cilvēkiem ir smaids, lai kur mēs arī neatrastos LV vai dodoties peļņā uz ārzemēm.

M maksis 23.01.2012

Izskatās, ka šī tēma tikusi uzrakstīta kā speciāli atsauksmei tēmai par ābolu lasīšanu Kentā!