www.sudzibas.lv PowerSport Slikts serviss

PowerSport.lv - Slikts serviss

Veicu pasūtījumu 02.08.2021 ar 4 precēm, izvēlētjoties piegādi ar Dpd kurjeru. Atbrauca kurjers pēc pāris dienām tikai ar trīs precēm. Mēģināju sazināties ar veikalu caur fb, e-pastu, zvanot - neviens neatbild un pat nelasa (facebook) . Pats veikals pat necenšas ar mani sazināties, lai informētu par ceturtās preces piegādi vai uzzināt, vai es biju ar mieru pasūtījuma piegādei, ja tas nav pilnā mērā.
No savas puses nebiju ar mieru maksāt dpd par 3 mazo preču piegādi - šīs piegādes veids tika izvēlēts tikai ceturtās dēl un tāpēc, ka kopējā summa jau bija tā vērta.

Vienīgais par ko esmu priecīga - ka izvēlējos pēcapmaksu.
Neiesaku. Briesmīgs serviss, vēl briesmīgāks klienta "atbalsts". Ja kaut kas nav kārtībā, gaidiet, ka pašiem būs jāmeklē informācija un ka galu galā neko arī neatradīsiet, jo veikals vienkārši ignorēs.

Good Intentions 08.08.2021

''Vienīgais par ko esmu priecīga - ka izvēlējos pēcapmaksu'' - Malacis.

E Edmunds Volostņikovs 20.02.2023

Nopirku bērnam futbola bumbu Selecta, pēc desmit spēlēšanas reizēm viņa vienkārši izšķīda. Uz ko powersport.lv atbildējā, ka viņai ir mehāniski bojājumi un viņi nevar līdzēt. Noteikti neiesaku šo tirgotāju, jo garantiju jūs no viņa nedabūsiet. Domājams, ka viņi tirgo pakaļdarinājumus.

J Jaunkundze01 17.03.2023

Powersport.lv krāpnieku uzņēmums, kas nepiegādā preci un neatgriež naudu.
Nevienam neiesaku.

J Jānis Siliņš 22.03.2023

Powersport.lv SIA Metausta krāpnieku kantoris, Man tā pati situācija, esu sagatavojis dokumentus Valsts policijai, un Patērētāju tiesību aizsardzības birojam kurus iesniegšu, jo atklāti maldinot eveikalā izkrāpa no manis naudu, kad rakstīju uz @ lai anulē manu pasūtījumu jo eveikalā ir atklāti maldinoša un nekoreta informācija par manu pasūtījumu jo sūtīju vienu preci, pēc naudas saņemšanas viņa uzauga četras reizes, sākumā rakstīja ka nauda tiks tgriesta 3-14 dienu laikā pēc 14 dienām viņi uzraksīja ka Naudas atgriešana ir nodota otreizējai naudas atgriešanai :D uz ko es uzdevu jautājumu ko tas nozīmē, ja pēc likuma naudai bija jau sen jābūt manā kontā, uz ko es nēsu sagaidījis ne atbildi ne savu naudu līdz šim laikam.

š Šarlotīte 25.04.2023

Labdien. Vai iesniedzāt iesniegumu policijā par krāpniecību? Vēlos pievienoties, arī iekritām.

J Jānis Siliņš 25.04.2023

Jā dokumenti iesniegti, bet izskatās ka policija netaisās neko darīt lietas labā

S Sergejs 25.10.2023

Prece iegādāta 30 dienas atpakaļ. Maksājums tika veikts. Prece nav piegādāta. Uz e-pastiem un zvaniem neatbild. Naudu neatmaksā. NESŪTIET ŠEIT NEKO!