PowerSport.lv - Slikts serviss

Veicu pasūtījumu 02.08.2021 ar 4 precēm, izvēlētjoties piegādi ar Dpd kurjeru. Atbrauca kurjers pēc pāris dienām tikai ar trīs precēm. Mēģināju sazināties ar veikalu caur fb, e-pastu, zvanot - neviens neatbild un pat nelasa (facebook) . Pats veikals pat necenšas ar mani sazināties, lai informētu par ceturtās preces piegādi vai uzzināt, vai es biju ar mieru pasūtījuma piegādei, ja tas nav pilnā mērā.
No savas puses nebiju ar mieru maksāt dpd par 3 mazo preču piegādi - šīs piegādes veids tika izvēlēts tikai ceturtās dēl un tāpēc, ka kopējā summa jau bija tā vērta.

Vienīgais par ko esmu priecīga - ka izvēlējos pēcapmaksu.
Neiesaku. Briesmīgs serviss, vēl briesmīgāks klienta "atbalsts". Ja kaut kas nav kārtībā, gaidiet, ka pašiem būs jāmeklē informācija un ka galu galā neko arī neatradīsiet, jo veikals vienkārši ignorēs.

A

Good Intentions 08.08.2021

''Vienīgais par ko esmu priecīga - ka izvēlējos pēcapmaksu'' - Malacis.