www.sudzibas.lv post24 Klientu dezinformācija

post24 - Klientu dezinformācija

Ņirgāšanās par klientiem sākās ar to, ka aizejot pie termināļa un mēģinot norēķināties ar karti, kā tas rakstīts mājas lapā, varēja noplātīt rokas un doties atpakaļ mājās, jo termināļus rotāja uzraksts "Kartes nepieņem!"
Ņirgāšanās turpinās - šodien termināls vispār nedarbojas! Un, protams, nekur nekādas informācijas. Aizej pie termināļa, uzzini to, un dodies atpakaļ mājās.
Iesaku neizmantot šī uzņēmuma pakalpojumus, kurš tādā veidā ņirgājas par saviem klientiem.

S smīkņa 11.05.2013

Tu pats par sevi ņirgajies. Kādai informācijai un kur vajadzētu būt par to, ka terminālis nedarbojas? Viņiem laikam Latvijas Vēstnesī jāpublicē, ja kāda tehniska problēma notiek?

A Agris77 11.05.2013

Ja esi debils, ar to nav jālielās. Šo pakalpojumu var apmaksāt tikai vinu mājas lapā internetā. Tur arī bija jābūt informācijai - pakalpojumi nav pieejami.
Joprojām visiem iesaku - turieties pa gabalu no šī kantora, jo paciņu norādītajā laikā tā arī neaizveda. Labi, ja aizvedīs ceturtajā dienā no nosūtīšanas dienas, kad jau viss ir nokavēts. Būtu sūtījis ar parasto pastu - sen jau butu piegādāta.
Piekāst man tādu servisu!

V valpoz 01.06.2013

Jā.pilnīgi piekrītu!Mājaslapā nekur neatrādu tādu informāciju, ka nevar norēķināties ar karti!Devos pie pakomāta, aizsūtīju paciņu, samaksāju uz vietas ar karti.Viss OK!Pagāja 4 darba dienas, sūtītājs tā arī nesaņēma paku, zvanīju POST24, teica, ka ir tehniskas problēmas, ar karti samaksāt nav iespējams. Brīnījās, ka man tas ir izdevies. Tagad jau nedēļu gaidu kamēr sameklēs manu "pazūdošo" paku.NEIESAKU!Ja radīsies problēmas, ilgi būs jāgaida risinājums!!

L LauraCh 03.06.2013

Esmu sūtījusi ar Pasta Staciju... Tur arī reizēm ar kartēm kaut kādas problēmas rodas, bet ar piegādes laikiem gan nekādas problēmas līdz šim nav bijušas. Vienu reizi ar Post24 sūtīja man paku, pie DOLES Rīgā gribēju izņemt, ekrāns nestrādā, to info telefonu, kas norādīts, arī neviens neceļ.

K kumuks 04.06.2013

Izmantojiet tak Pasta staciju, es izmantoju pasta staciju regulāri, esmu norēķinājusies arī ar karti pirms pakas sūtīšanas, viss kārtībā. Arī sūtīšanas laiki ir pēc sarkasta. Izmantoju jau labu laiku un nav sūdzību.

P plumesoga 30.12.2013

Pievienojos. Sūdīgs viņiem serviss. Uzlīmes nedrukā, čekus tāpat. paka gan par laimi aizgāja veiksmīgi līdz saņēmējam.
Toties es šobrīd gaidu 3 pakas, kurām jau vajadzēja būt klāt. Viena esot pazudusi, atgriezīšot naudu par sūtīšanu. A par tās saturu gan neviens atbildību nenes, vai ne? Otra paka jau nedēļu mani gaidot pakomātā, esot sūtītas sms, kaut nevienu neesmu saņēmusi. Par trešo pagaidām klusums, sūtītājs čekus nav saglabājis, bet viņus sazvanīt nav iespējams. Statistika vienkārši iespārda. Nevienam neiesaku. Baigo promotion sev uztaisīja - sūti jebkura izmēra paku tikai par 0.99Ls. Ha, kā tad! Un lai visas pakas tie idioti pazaudētu.

M Marta Puķe 02.01.2014

Jā, es arī nevienam neiesaku šo kompāniju POST24, es arī nevarēju norēķināties ar karti, dabūju braukt uz mājām pirkt kodu, kas man nebūtu jādara, ja mājas lapā būtu info, (jo kartes tobrīd negāja visos pakomātos kā izrādās un ilgstoši), reāli man pakas nosūtīšana izmaksāja 3Ls apsolīto 0, 99vietā. Citu paku sūtot nedrukāja adresi, operatore iedeva nr., lai liekot iekšā, viss būšot o.k., nu jau 12 dienas pagājušas, paka tikusi vazāta turp un atpakaļ un rezultātā tikusi sabojāta, tādu nekur nesūtīšot, lai es braucot uz Mārupi pakaļ, reāli šīs pakas (ne)nosūtīšana un pakas sabojātais saturs man izmaksās uz 30Ls apsolīto 0, 99vietā...un attieksme no sērijas-mums viss vienalga!

M Marta Puķe 02.01.2014

Un nevienam no POST24 prātā nenāk pat atvainoties, kur nu vēl ko vairāk!Neiesaku šo kantori.
Toties, kad Pasta stacijā nevarēja norēķināties ar karti, man operatore uzreiz nosūtīja bezmaksas kodu un atvainojās par sagādātajām neērtībām:)

M MarisGatis 22.01.2014

Lai arī post24 ir tuvāk mājai, apsveru atgriezties pie Pasta stacijas. Pirms Ziemasvētkiem arī bija jāsaņem paka, bet nevarēju to izņemt, jo tā bija jāapmaksā pie izņemšanas no pakomāta. Taču viņiem negāja kartes! Turklāt sazvanīt post24 nekad nav iespējams, regulāri neceļ telefonu! Otrkārt, neskatoties uz to, ka pašiem bija problēmas ar kartēm, viņiem nebija kauna sestdienas rītā ap plkts. 7:00 atsūtīt atgādinājumu, ka jāizņem sūtījums! Kāda dillema - es jau labprāt, tikai tā jau jūsu problēma, ka nevaru to izdarīt! ARī uz doto brīdi jau nedēļu gaidu man izsūtīto paku... šitam kantorim būs jāiet ar līkumu! Ja nemāk strādāt, tai lai nelien un nejauc gaisu, bet ļauj darīt tiem, kuri to prot!