www.sudzibas.lv Posiitum SIA Nemaksā naudu

Posiitum SIA - Nemaksā naudu

Maksā kapeikas un visu laiku ietur 50%. Kad esi visu pabeidzis, tad atliek datumus, kad izmaksas naudu un beigās neizmaksā-padarīto strādājot.
Par stundu likmi strādājot neizmaksā nekad visu, nemaksā nodokļus un pirmos 2 mēnešus vispār nekā nemaksā!

Dz

An Andrejpsr 13.01.2020

Pateicoties šādiem negodprātīgiem uzņēmējiem cilvēki brauc strādāt uz ārzemēm,

hola_amigo 13.01.2020

Ipasnieku vards uzvards?

Dz Dzeims11 14.01.2020

Nav norādīts nekur. Un nēesmu saskāries ar pašu īpašnieku.

An Andrejpsr 14.01.2020

Rakstā var atrast firmas direktora vārdu un uzvārdu.

Rīgas pašvaldības uzņēmums "Rīgas meži" bez izsoles kūdras ieguvei SIA "Sfagnum" iznomājis Lielo Rustūžu purvu Limbažu novadā. Šo purvu tā dabas bagātību dēļ eksperti uzskata par vērtīgu un aizsargājamu, lai arī tas nav iekļauts īpaši aizsargājamo teritoriju sarakstā, svētdien vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "de facto".

No Noboby 13.01.2020

Tu izmanto vari neizmaksā tik daudz ka man rodas jautājums, ko vispār izmaksā?

No Noboby 13.01.2020

Vārdu*

Ja ja29ve34gdbm221 13.01.2020

Latviesu "uznemeji"! ..Nafig vispar pie tiem mesliem stradat, ...labak palikt majas.

Ja ja29ve34gdbm221 13.01.2020

Smiekligi ir atcereties "barikades" ...Toreiz vajadzeja nemt Kalasu rokas, un cinities par PSRS

Ja Jankelis77777 14.01.2020

Jautajums todas kapec neizmaksa,es pats stradaju arzemes,bet biezi neizsmaksana notiek tapec ka nav padarits darbs kvalitativi un ka atiesme pret darbu nav nopietna.jus raudat ka neizmaksa tad kapec jus turpinat stradat,ja busiet tadi idini tad jus ari izmantos