Porto Resort - Uzturs

Šodien diena bija sabojāta apmeklējot Lilastē viesnīcu Porto Resort, vēlējāmies ar ģimeni paēst pusdienas, kopā bija 2 bērni un viens no viņiem zīdainis 7 .mēn. vecumā. Kad oficiants pieņēma pasūtījumu, lielākā daļa ēdienu ko piedāvā ēdienkartē nebija dabūjama, pasūtījām bērnam nagettus un frī kartupeļus, pieaugušie vistas šašliku un trusi. Nogaidījām stundu pateica, ka vairs nav nagetti, ne truša, ne vistas šašlika, lūdzām pateikt kas vispār ir ēdienkartē. Atbilde, ka tikai cūkgaļas šašliks, tad, kad atnesa vienā porcijā bija melni mati, atdevām atpakaļ, otrā porcijā, blakus salātu lapām bija marinēts sarkanā kāposta kacēns? Vispār divas stundas nosēdējām no sava laika un aizbraucām nepaēduši. Dzīvē pirmo reizi rakstu sūdzību, varbūt kādam noder mūsu pieredze.

M Mango12345 11.08.2015

kas par problēmu ar salātiem nesaprotu. ko kacenu nekad neesi eduysi?