Portāls Jobs.lv - KRĀPŠANA !!!

Neuzķerieties un neiesniedziet sludinājumu portālā Jobs.lv !!! Laipni tiek piedāvāta vieta Jūsu sludinājumam, kur ne vārdiņš nav par to- ka šis ir maksas pakalpojums ! Tikko to būsiet tur nosūtījuši- pienāks jums rēķins ! Sazinoties ar šīs iestādes SIA Faktors administrāciju- pa viņu norādīto telefonu- secināsiet - ka ir notikusi krāpšana- vīrietis, kurš atbild uz zvanu uztraukumā sāk raustīt valodu, un sāk tēlot nezinīgu muļķi, ka viņam par piestādīto rēķinu nav nekāda informācija !!! Tā lūk, te nu darbiņš būtu POLICIJAI !!!

I Ivanaans 15.11.2010

Viennozīmīga krāpšana ! Apkrāptajiem tiešām iesaku griezties policijā ! Mūsu gadījumā gan tur uzrādījās citi rekvizīti- SIA AGENDA, Mūkusalas iela 41 b, LV 1004, tel : 7408888, e pasts : [slēpt]@agenda.lv ! Apkrāptajiem lūdzu atsaukties !

J Jokinebūs! 15.11.2010

Nu laikam šim kantorītim daudzi vēlas pēdas sadzīt- protams krāpnieki, beidzot jau vajadzētu gan atmaskot ! Manā gadījumā viņu adrese bija, ja nemaldos - Meža ielā 4, tel gan šķiet tas pats un nobijies darbinieks - nezinītis 67408888 !!!

C CIETI! 15.11.2010

Kur tādi glumiķi vispār rodas, ja zināt adresi un tel, VAI TAD NEZINĀT KAS JĀDARA ? Varam sarunāt..PUNKTS !

F fds 15.11.2010

Viņiem ir vēl cits telefons - 67408885- izkratiet viņus tur arī !!! Pasveiciniet no manis arī !

S Stass 15.11.2010

Xa Xa.. skorej vsevo tam obiknovennij karmannik

I Inspektors 15.11.2010

A tas iestādījums nodokļus arī maksā ? Kā ir ? Kā tur tas SIA bija ? Agenda ?

E Ewa 16.11.2010

Vai tas SIA Agenda ir tas pats kas Sia Faktors ? Nu afēristi ir viņi, afēristi ! Viņi pa pastu piesūta rēķinus par kautkādām mistiskām reklāmām, kuras tajā viņu smirdīgajā portālā tā arī NRKAD NAV BIJUŠAS !!! Tie ir visīstākie krāpnieki, kuri par rēķinu paziņo uzreiz pēc sludinājuma nosūtīšanas, summas viņi paši izdomā, cik no kura varētu itkā noslaukt ! Nekādu līgumu, nekādu vienošanos, nekādu apmaksas kodu caur sms, tie ir kā izlikti tīkli, kad iekrīti, tad tev piesūta - abstraktu summu !! UZMANIETIES AFĒRISTI !!!