portāls building.lv - krāpj darbiniekus

Grimstošs celtniecības interneta portāls. Kā jau visiem mēdijiem - vienīgā peļņa reklāmas pārdošana. Portāls turas uz ūdens pateicoties vadības skaistajiem solījumiem par gaišo nākotni un reklāmas aģentu atnestajiem reklāmas līgumiem, par kuriem tie atalgojumu nesaņem.

Darba meklētāji! Vēlaties samaksas vietā solījumus un uztraukumus- laipni lūdzam! Jums pienākošās nauda tiks novirzīta īpašnieka vasarnīcas būvei un citiem, pašu materiālajam stāvoklim un situācijai ekonomikā, neatbilstošiem projektiem

Uzņēmēji! Portāls ir ļoti grūtā stāvoklī! Nekas netiek darīts, lai sakārtotu gadu gaitā radušos informācijas bardaku. Informācija neatjaunojas datu bāzē, netop jauni raksti. Jo žurnālisti ir aizgājuši, tāpat nesaņemot pienākošos atalgojumu. Padomājiet, pirms izvietojat reklāmu.

E

Komentāri (21)

E Edgars 25.05.2010

Visu portālā ienākošo naudu "noēd" tekošie izdevumi un nesamērīgi lielie līzingi. Attiecīgi tiek "ekonomēts" uz darbinieku vajadzībām. Situāciju varētu labot, ieguldot portālā rūpīgu darbu, veidojot pašreklāmu, veicot uzlabojumus un izmaiņas. Tas nenotiks, jo pie "stūres" ir cilvēki, kuri grimst pašapmierinātībā, senu dienu nostaļģijā. No vārda bailīgi un tāpēc iedomīgi.

E Elīna 25.05.2010

Agrāk strādāju portālā building.lv par žurnālisti, nevienu sliktu vārdu nevaru teikt.

I Inga 27.05.2010

Pilnībā piekrītu sūdzībai - building krāpj klientus un man žēl tos naivos, kas uzticas, ka dēļ ieliktās reklāmas celsies viņu reitingi.

B Baiba 27.05.2010

Arī es esmu to "laimīgo" starpā, kas strādāja, kā beigās izrādījās nevis par darba algu, bet idejas vārdā. Man žēl, ka labs projekts nogrimst neprasmīgas vadības rezultātā.

I Iveta 27.05.2010

Arī es siem cilvēkiem uzticējos, bet beigās viņi mani piemānīja. Ļoti sāpīgi...

V veloserviss 27.05.2010

Building ir parādā puspasaulei. Cilvēkiem, kas patiešām izdarījuši darbu, viņi parasti nesamaksā. Vai sola samaksāt vēlāk. Tas vēlāk ievelkas, kamēr sasniedz kritisko masu un cilvēks aiziet. Bet pats interesantākais - www.building.lv vadošais sastāvs pēc tam vaino visu pasauli, bet tikai ne sevi. Visi darbinieki esot sliņķi.. Tie darbinieki, kas aiziet no buildinga veiksmīgi strādā citur. Lai dies nedod iekrist un sākt strādā šajā kompānijā. Kadru mainība building.lv ir varena. Tur var noturēties tikai tādā gadījumā, ja esi ar mieru strādāt plus vēl pats sev maksāt, plus maksāt buildign.lv administrācijai, kas gūst ienākumus no cilvēku darba. Vārdu sakot, ja esi miljonārs un muļķis, dodies strādāt uz buildingu, garlaicīgi nebūs - pataisīs pliku Tevi pāris mēnešos.

E Eksdarbinieks 27.05.2010

Jā tā viņi dara gan. Kā cilvēki nesaprot, ka Latvija ir par mazu, lai tik daudz cilvēku apkrāptu un cerētu, ka neviens par to neuzzinās!!!
Kā nav kauna iedzīvoties uz citu rēķina!Ja darbinieks ir nopelnījis savu algu, tad tā ir jāizmaksā. Cik ilgi būs kadru rotācija? Shēma pavisam vienkārša: Darbinieks pirmajā mēnesī algu saņem, otrajā jau aizkavējas par mēnesi, bet tas sanāk ka tu jau esi nostrādājis trešo mēnesi cerībā, ka tomēr saņemsi savu naudu, jo dievojas jau katru dienu. Tad iedod tev 20Ls it kā 2 mēnešus varētu ar tādu naudu izdzīvot. Līgumi slēdzas, klienti maksā, bet nauda izkūst ka sniegs maijā un līdz darbinieka makam nenonāk.

A arī 08.06.2011

jā.. šī kompānija ir slavena ar savu lielisko attieksmi pret darbiniekiem:D Pilnībā varu piekrist tekstiem ka vadība dzīvo aizgājušo gadu nostaļģijā, baro ar solijumiem un beigās kad paliec viņiem pārāk neērts tad sāk jau ignorēt.. bet samaksa par daru tā arī nav...nesaprotu kā viņi visus šos gadus spēj atrajst jaunus "Antiņus" kas pacietīgi cenšas kāpt tajā stikla kalnā:) Bardaks - ceru ka cilvēki kas taisās tur strādāt vispirms izlasīs atsauksmes un pārdomās...

M Mulkibas 11.12.2011

Pilnigas mulkibas!

K kolēģe 27.05.2012

Šis portāls ir būvniecības medijs ar vēsturi.Vienīgais, kam ir 2o gadu vecs arhīvs un normāls saturs.
Esmu periodiski 10 gadu laikā sadarbojusies ar portālu vairākos projektos un varu teikt, ka kaut kas pārdošanas politikā noteikti būtu jāmaina.
Bet problēma ka vadība dzīvo zaļi, bet darbiniekiem naudas pietrūkst attiecas uz daudziem medijiem, arī uz izdevniecību Ļilita, tādēļ jau žurnālisti staigā no viena pie otra.
Katram savs:
Buildings vismaz nekrāpj reklāmdevējus, šo portālu apmeklē pietiekoši liels skaits profesionāļu, lai reklāmas bizness varētu pastāvēt un nebūtu jākaunas skatīties būvniekiem acīs .
Savukārt žurnālu Latvijas būvniecība un Latvijas arhitektūra izdevēji būvniekus uzskata par galīgiem "antiņiem"
- Tiržē tikai dažus simtus (LB-400, LA- 500), bet reklāmdevējiem pūš pīlītes, ka izdod 5000 .
Tie, kuri noticējuši mītam par lielāko profesionāļu žurnālu, maksā par reklāmu solīdas summas un par to naudiņu ēd ne tikai pāris īpašnieki, bet 10 cilvēku administrācija.
Smieklīgākais ir 2012, gada aicinājums visiem būvniekiem glābt Latvijas būvniecību no bankrota un samest LILITAI 50 tūkstošus LVL.Cilvēkiem, kas orientējas šajā biznesā ir skaidrs, ka šāda līmeņa žurnāla izdošanai pietiek ar 18 tūkstošiem gadā, bet LILIT prasa 50 - žēl tos cilvēkus un uzņēmumus, kas uzķersies uz šī āķa.
Rudzinskis ir rūdīts liels copes meistars!

Z zuzanna 21.06.2012

Tautai jāpazīst savi varoņi! Portāla īpašnieks un politikas noteicējs ir Bauskas diženais kantrivecis MĀRTIŅŠ RUŽA, SIA "BORDERTOWN". Lai slava tam, lai slava tam!

Z zuzanna 21.06.2012

Ak, un Ružas k-ga uzticamie līdzgaitnieki un vienīgie ilgstoši noturīgie darbinieki - direktors Viesturs Duša ar kundzi - kādam taču ir jāplūc antiņu sastrādātie augļi un jāpiesaista jauni muļķīši, kas par velti brīsniņu pastrādās. Neba jau īpašnieks ies tur savas rociņas smērēt!

K kolēģe 22.06.2012

Cienījamā Zuze, vajadzētu nodalīt prioritātes, vai mēs runājam par biznesa ētiku, vai mēģinam aplikt nesenos kolēģus.
Mārtiņam Ružam un viņa pārējiem biznesiem varbūt liksim mieru.
Labāk padomā par savām aktivitātēm, un savu ieguldījumu būvniecības reklāmas biznesā - grāb ko var, vai ne?Sadarbība ar Latvijas būvniecību Tev godu nedara .Neko netīrāku par klientu krāpšanu ar falsificētām auditorijām un vēl milzu summas prasīšanu Lilit biznesa uzturēšanai nevaru iedomāties.Satīriet vispirms savu virtuvi pirms metaties virsū konkurentiem un nesenajiem darba devējiem.
Vai tu sauc sevi par Zuzi, Lasi vai Sofiju, tavas darba metodes nemainās, vai ne?

Kolēģe.

Z zuzanna 22.06.2012

Mīļā "kolēģe"! Rodas iespaids, ka Tu te sēdi ar konkrētu nolūku čekot aktivitātes un atmaskot naidniekus? :) Diez ko labi jau nav, bet turpini vien! Ko tad Tev Lilit tā ieriebusi - vai naudīgākos klientus aizvīla, ka tagad te tā gānies? Nu uzraksti tak atsevišķu sūdzību par saviem nedraugiem, šeit komentos tā kā ne gluži par tēmu sanāk!

Z zuzanna 22.06.2012

Ak, un kādi tad būtu god. Ružas k-ga pārējie biznesi? Par tiem, šķiet, te vēl nav minēts ne vārda! Interesanti, interesanti.

J jānīts 09.07.2012

Nu jau arī klientus krāpj, starp citu. Un "Bordertown" jau ir acīmredzot tā [slēpt]@3ies, ka mūžīgais darba piedāvājuma sludinājums tiek rakstīts uz kādu uz kādu mītisku ADSshop-u. Neiekrītiet, tie paši vēži vien ir.

N Niknais12 29.08.2012

Jā, tur viņiem ir izstrādāta rutīna: ar sludinājuma palīdzību aicina darbā žurnālistus, piesolot krietnu algu + procentus, bet patiesībā darba līgumu neslēdz, pieprasot reģistrēties kā pašnodarbinātai personai, un reāli liek strādāt par reklāmas aģentu, kuram vēl bezmaksas jāraksta reklāmraksti. Turklāt ir obligātās ikdienas atskaites, viss jāreģistrē kopējā datubāzē, ko pēc tam izmanto savām vajadzībām (lai izkrāptu naudu no klientiem). Lai šiem brīnišķīgajiem ļaudīm labi klājas!

O ogre2000 11.05.2013

Zaglis un parādnieks Edgars Mazulis bļaustās sev ierastajā manierē.
Labāk pats pastāsti cik esi pārmetis un piečakarējis un slapstījies no kreditoriem u.t.t.

Un kāds bija Tavs vadīšanas stils uzņēmumā kurš aizgaja pa pieskari un uz kā rēķina Tu uztaisīji savu jauno biznesu...

Gānies vesels, jo to Tu proti vislabāk...

I Ieva. 24.12.2014

ADS Shop jeb Building.lv...
Es arī uz šo sūdu uzķēros. Bet visiem, kas tur iet strādāt vispirms derētu zināt, ka tas nav nopietns darbs. Viņi ieliek sludinājumu internetā, norādot, ka meklē žurnālistus, bet kad aizej uz interviju, izrādās, ka būs arī jāpiesaista reklāmas devēji. T'ā nu, būdama naiva meitene un uzticoties zelta kalnu solījumiem, sāku tur strādāt. Gaidu, gaidu...uzņēmums neslēdz darba līgumu. Strādāju jau kādu otro nedēļu un, skatos, kolēģi tādi neapmierinātu, izrādās, dažs jau te otro trešo mēnesi strādā un nekādu naudiņu vēl nav saņēmis, kaut iet uz darbu katru dienu un strādā tur visu dienu, zvanās klientiem, iet uz tikšanām. Nu, bet, protams, Viesturs darbiniekiem sola uzreiz pārskaitīt naudiņu līdzko klients būs pārskaitījis viņam:D Tikai sola un sola.
Ļoti žēl, ka valsts vēl nav sakārtojusi to pašnodarbināto līgumu jautājumu. Ja Tu strādā uzņēmumā ar pašnodarbinātā līgumu un par pilnas slodzes darbu nesaņem pat minimālo algu, tā ir vergturība. Un šādiem darba devējiem būtu jāsēž aiz restēm. Bet nu katrs jau izdomā kā pelnīt uz citu rēķina.
NEESIET NAIVI, TAS NAV DARBS!

A Aizdoma 25.11.2016

Paldies par atsauksmēm! Jau izskatījās tas darba piedāvājums tāds nenopietns un aizdomīgs... Tātad - aizdomas apstiprinās. Un nva lapā šitādi sviesti tiek likti! :(

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes