www.sudzibas.lv Polle Atveseļošanās Centrs Rupja administratore, netīrība un melnā kase!

Polle Atveseļošanās Centrs - Rupja administratore, netīrība un melnā kase!

Polle Atveseļošanās centrs (uzņēmumu reģistrā SIA “POL & L”)Polle Atveseļošanās centru (Raiņa bulvārī 17-15, Rīgā) esmu apmeklējusi pāris reizes. Vēlos pabrīdināt visus esošos un topošos šīs iestādes klientus. Polle Atveseļošanās centrs pārdod ūdensaerobikas nodarbības apmeklējumus un abonementus, NEKAD neizsniedzot čekus klientam! Redzamā vietā priekštelpā novietots kases automāts, bet administratores nekad to neizmanto! VID vajadzētu daudz rūpīgāk pievērsties šim uzņēmumam (plānoju tuvākajās dienās uzrakstīt VID, lai veic negaidītu pārbaudi, jo pārkāpumi ir acīmredzami).Ūdensaerobikas trenere, kura vadīja tās nodarbības, kuras apmeklēju es, bija normāla. Jāatzīst gan, ka intensitāte nodarbībās ir ļoti, ļoti zema, vingrojumi ir vienveidīgi, nodarbības apmeklē pārsvarā sievietes stipri gados, šeit ir mazs baseins (paredzēts 7 sievietēm), kas katru reizi ir pārblīvēts ar sievietēm un tas traucē veikt vingrojumus, jo ir sajūta, ka viens otram tūlīt uzkāps uz galvas vai iespers. Ūdeni baseinā centrs varētu mainīt biežāk, jo nepameta tāda NEPATĪKAMA BASEINA NETĪRĪBAS SAJŪTA. To pašu varu teikt arī par nolietotajām dušas telpām. Kaut gan neesmu caca, bet pat man bija sajūta, ka šeit var SAĶERT KĀDU ĀDAS SLIMĪBU (pāris reizes manīju, ka baseinu apmeklē sieviete, kurai bija acīmredzama ādas slimība, jo visa āda bija noklāta ar sarkaniem plankumiem; citu reizi dzirdēju, ka sieviete, kura atrodas uz slimības lapas, nāk uz nodarbību, lai nezaudētu iepriekš par to samaksāto naudu). Ja godīgi, tas mani izteikti šokēja. Nevaru pat iedomāties, ka kāda topošā māmiņa apmeklētu šo baseinu. Padomājiet, ar ko jūs riskējat! Ar sava bērniņa veselību!Visbriesmīgākā lieta jeb persona Polle Atveseļošanās centrā ir šī centra administratore ar tumšajiem (rudajiem) matiem (cik novēroju šajā centrā viņas ir divas: viena ar gaišiem matiem un otra – stipri gados, nesimpātiska, ar tumšiem matiem). Šī persona ar tumšajiem matiem NEKAD nesveicinās un neatvadās no klientiem, visu savu laiku pavada skatoties centra telpās esošo televizoru, uz klientu jautājumiem atbild negribot un nikni, latviski runā ar grūtībām. Tajās reizēs, kad biju atnākusi uz nodarbību, katru reizi bija sajūta, ka Tu iztraucē “princesi” no kārtējā seriāla aplūkošanas. Visnepatīkamākās sajūtas pārņem, kad, pārģērbjot apavus stāvu zemāk (pirms ieiešanas baseina telpās), VAR DZIRDĒT ŠĪS ADMINISTRATORES PERSONĪGĀS SARUNAS PA TELEFONU, KURĀS VIŅA SKAĻI LAMĀJAS RUPJIEM KRIEVU LAMUVĀRDIEM. Sajūta ir tāda itkā Tu atrastos Rīgas Centrālcietumā un dzirdētu rūdīta recidīvista sarunas. Un šādas rupjas, skaļas, necenzētas un pilnīgi neizprotamas sarunas mēs ar kolēģi dzirdējām KATRU reizi, kad apmeklējām baseinu! Nesaprotu, kur skatās šī centra vadība, ja līdz šim nav atbrīvojusi šo personu (PRASTA, NEKULTURĀLA BĀBA) no darba. Nesastapu nevienu klientu, kurš varētu par šo personu pateikt kaut vienu pozitīvu lietu. Manā un manu kolēģu acīs Polle Atveseļošanās centra publiskais tēls ir pilnībā izgāzies un neviena no man zināmajām sievietēm vairs šo centru neapmeklē tieši iepriekšminēto iemeslu dēļ.Ņemot vērā to, ka cenas šeit ir pat augstākas nekā lielajos baseinos, neredzu nevienu iemeslu, lai mēs vēl kaut reizi dzīvē apmeklētu šo centru un NEIESAKU ARĪ JUMS!!!

G