Poligrāfija - nauda

Gribēju pieteikties darbā.

Mani šajā firmā pieņēma uz pārbaudes laiku bez līguma (nezinu, vai tas ir juridiski pareizi), bet vilka laiku ar oficiālo pieņemšanu, vai atteikumu, par darba saistību apstiprinājumu vai atteikumu.

Vēlāk uzzināju (no neformāliem avotiem), ka firma jau laiku atpakaļ ir bankrotējusi, bet kā izrādās, darbību turpina!!!

Pieņem darbā darbiniekus, ko sola, bet, protams - neko nemaksā, un kas pats sliktākais, ka māna - pieņem darbā un nereģistrē VID, kā darba ņēmēju, jo izrādās, ka firma BANKROTĒJUSI!!!

Kad uzdevu šos jautājumus cilvēkam, kas sevi pozicionēja kā darba devējs (I.S.), radās domstarpības, kuru dēl atkal jūtos apkrāpts un bez iztikas līdzekļiem!

Ko man tagadiņ darīt?
Pie kā vērsties?

Ceru, ka kāds no tiesībsargājošajām iestādēm arī šo palasīs ...

I

V Valodasinspekcija 23.03.2010

Ir jāvēršās Darba inspekcijā, kura pārbaudīs un uzliks viņiem naudas sodu, vai kādu bārgāku sodu. Citādāk savu naudu nedabūsit.