Pokerstars - Pokers

Pokerstars ir pilnigs mesls un apcakaresanas pokera vietne! Es to pokerstaru-jeb drizak jokerstaru uzlaidisu gaisa reala naudas izslauksanas vietne kur var uzvaret tikai kas tur apgroza entakos tukstosus, bet mazie tur ir vinu acis SUDI no kuriem noslaukt naudu un atdot biezajiem urodismu vietne! Un ja sadi viniem aizraksta tad vini visu laiku atbild vienu un to pasu zel ka tev nepaveicas! Karoc debiliskais POKERSTARS lai vins iet D--ST debiliku kantoris

D

D dzeris 25.05.2012

Ja es nestradatu kur pec tavam domam dabutu naudu, lai speletu pokeru? Logiski doma un tad raksti tadu debilu komentaru

R RK 25.05.2012

hahah :D iemācies spēlēt pokeru, tad nevajadzēs stresot.

un nemaz nemēģini tagad tulīt atrunāties ar izaicināšanu uz dueli, par to ka tu mani samasētu viens un divi utt :D

ja tu tik ātri aizsvilsties, tad nespēlē pokeru, jo tas nav priekš tevis.

D dzeris 25.05.2012

Tu ari ja nezini tad neraksti, jo Pokeru maku spelet! Dzive spelejot vai citas pokera vietnes varu vinet un nav problemu, bet Jobanaja Pokerstara tas ir vienkarsi piz----ets krapnieku kantoris, jo sarakstijos ar pokerstar Pro speletaju un vins man pateica ka ar tadam kartim ar kuram es zaudeju 90% vins vine 98% tad padoma pats un mosk ka bus tik daudz smadzenu ka varesi saprast! Un pokeru es speleju jau 20 gadus

RollTheBank 25.05.2012

Pēc 20 gadu spēlēšanas neēsi sapratis kas ir variance? Pokerstāri ir ta vieta kur ar vājiem nerviem neiesaku spēlēt. Caur to mežonīgo cilvēku skaitu turnīros ir ļoti grūti tikt līdz FT bez bad beatiem.

GL & HF

D dzeris 25.05.2012

man nav vaji nervi, bet tas ir neciesami no vinu puses ka vini var cakaret, jo no savas sievas konta es speleju un pieteicas 6519 dalibnieki un izciniju pirmo vietu un $3800 un caur vinas kontu vel daudz maz ir OK, bet ari jau ka vineju un iznemu vairs ta nav ka bija, bet vel nav tik traki ka no mana konta ne reizi neesmu normali vinejis un tadel saku dusmoties, jo ties pieradijums ka katram kontam vini ir uzlikusi limitu cik var vinet un viss, un es uzskatu ka tas ir rupjs parkapums! Senak atpakal vini par to jau tika soditi, bet atkal sakas tas pats! Tapec es griezisos noteiktas iestades par parbaudes uzsaksanu!

S star 27.05.2012

debil tuporilij :D

D dzeris 27.05.2012

star aizej i--zdraz savu mati loh naturalais kropli