www.sudzibas.lv poga.lv tiesību pārkāpums

poga.lv - tiesību pārkāpums

Es vēlos dzēst savu profilu portālā poga.lv, taču neatceros paroli. Esmu vairākkārtīgi aizpildījusi "neatceros paroli" sadaļu, lai man tiktu atsūtīta jaunā parole uz e-pastu. Ņemot vērā, ka tas nav noticis jau ilgu laiku, esmu arī rakstījusi portāla administrācijai vēstuli ar lūgumu atsūtīt jauno paroli., izskaidrojot situāciju.
Portāla ADMINISTRĀCIJA manas vēstules ignorē un jauno paroli nesūta. Rezultātā- es nevaru izdarīt ieplānotās izmaiņas ar savu profilu, kas nozīmē, ka tiek pārkāpts fizisko personu datu aizsardzības likums. Jo drīkst tikt publicēta tikai tā informācija, kuras publicēšanai es piekrītu, un, ja esmu pārdomājusi, man ir tiesības publiskoto iznformāciju dzēst.
Uzskatu, ka portāla administrācijai ir jāatbild par saviem pārkāpumiem, tagad tikai nezinu īsti, pie kā doties- uz policiju vai pie advokāta.

E Esesesseseseseses 11.01.2011

Anda, Jūs esat pieaugusi sieviete vai mazs skuķis??!!! Personas kodu vēl aizsūtiet viņiem! :D :D :D