www.sudzibas.lv podslushay.ru muļķu meklēšana

podslushay.ru - muļķu meklēšana

Uzdūros piedāvājumam nopirkt distances mikrofonu. Mazu, nemanāmu, slepenu. Un cena tikai 17Ls. No fizikas var uzzināt, ka distances mikrofons kaut kādā ziņā ir līdzīgs teleskopam - jo vājāku signālu gribi uztvert, jo lielākam ir jābūt uztvērēja spogulim/lēcai. Tieši tāpēc filmās redzamajiem noklausīšanās mikrofoniem ir paraboliska tipa uztvērējs - lai savāktu lielākā laukumā klusu skaņu un nofokusētu to uz centrā atrodošos mikrofonu. Reklamētajā ierīcē nav redzams nekāds fokusētājs vispār. Jautājumu sadaļā nav neviena jautājuma-atbildes par tehniskām lietām, vieni vienīgi jautājumi kādā veidā to iegādāties, kā saņemt utml marketings un acu aizmālēšana. Kā arī kaut kādu mistisku subjektu, visdrīzāk pašu pārdevēju sadzejotas atsauksmes. Secinājums - nekam nederīgs mēs-ls.
Ja nezinat kur likt naudu, noziedojiet kādam bērnu namam.

C