www.sudzibas.lv PocketBook InkPad 3 Nekvalitatīvs produkts

PocketBook InkPad 3 - Nekvalitatīvs produkts

Sakarā ar vecā grāmata lasītāja nozaudēšanu nolēmu iegādāties jaunu ar lielāku ekrānu. Piemērots šķita 8" pockebook inkpad 3. Nopirku veikalā kopā ar aizsargvākiem no ši paša razotāja. Pēc nedēļas uz ekrāna parādījās švīkas. Ierīce netika ne nomesta ne sista. No ārpuses nebija neviens vizuāls bojājums. Servisā pateica, ka ir mehāniski bojājumi, kas škita maz ticami, bet nu nodomāju, ka pats vien kaut kur biju neuzmanīgs. Pēc tam izdarīju kļūdu un iegādājos vēlreiz šo pašu ierīci. Viņai ekrāns sabojājās jau pēc 5 dienām. Šoreiz man ir 100% pārliecība, ka ierīce netika mehāniski ietekmēta. Servisa secinājums atkal tas pats - mehāniski bojājumi. Ne vienā ne otrā gadījumā redzamu ārējo bojājumi nav. Neiesaku pocketbook ražotas ierīces ņemot vērā to apšaubāmu kvalitāti. Iepriekš lietotā amazon (bez vāciņiem) ierīce nokaploja vairāk kā gadu, pārdzīvoja vairākus ceļomumus, valkāšanu somā bez jebkādām problēmām. Rezultātā izmesta nauda 500€ par 2 brāķiem un vienu vāciņu.

Papildināts EdvinsM 29.03.2019

Из-за потери старого ридера я решил купить новый с большим экраном. Выбор пал на InkPad 3 . . Купил в магазине с защитными чехлом от того же производителя. Через неделю на экране появились полосы. Я подумал, что был несколько небрежен и затем я сделал ошибку - купил то же самое устройство снова. Экран повредился через 5 дней. На этот раз я на все 100% уверен что не ронял и не бил устройство. Так как и в первом случае видимых внешних повреждений нет. Я не рекомендую устройства PocketBook из-за их сомнительного качества. В остатке дыра в бюджете €500 за 2 устройства и один чехол. Устройсто от амазон почему-то прослужило без проблем более года без всякой защиты

Papildināts EdvinsM 11.08.2019

Attaisīju vaļā pocketbook ierīci. Ekrāna plīšanas iemesls tapa skaidrs - pie ekrāna pielīmēta baterija (līme nav žēlota). Ekrāna bojājumu var izraisīt vairākas lietas:
# baterijas silšana lādēšanas brīdī
# mehānisks bojājums neliela trieciena, jo stikls ir ļoti plāns
# līmes izžūšana.
Respektīvi šo "brendu", kas projektēts pagrabā, silti neiesaku

Papildināts EdvinsM 11.08.2019

Открыл pocketbook. Причина порчи экрана стала ясна - это намертво приклеенная батарея (клей не жалели). Порчу экрана произошла по одной из причин:
# механическое повреждение, по причине того, что стекло очень тонкое
# во время зарядки нагрелась батарея - деформация
# Высох клей - деформация

Не советою этот "бренд", который проектирует свои устройства в погребе у дядушки

E

Janis85 30.03.2019

bet varbūt tomēr uz viņa kaut vai uzsēdāties? Man ir arī elektroniskais grāmatu lasītājs, pāris reižu vienkārši uz viņa gandrīz apsēdos :)

E EdvinsM 31.03.2019

Būtu uzsēdies būtu redzamas pēdas. Kā jau rakstīju abi lasītāji bija vāciņos, kas ir diezgan cieti. Vienu reizi var gadīties, bet nu 2 lasītāji pāris nedēļās ir par traku. Man ir aizdoma, ka lasītājs ir saplīsis vienkārši liekot viņu uz gada, tur sanāk neliels trieciens. Ļoti iespējams, ka Pockeboot ir neveiksmīga konstrukcija vai arī lētais e-ink displejs kam ir ļoti trausla pamatne, kas nav izmantojams šāda izmēra ekrāniem. Esošais amazn lasītājs kalpo jau 4 mēnešus - nekādu bēdu nav.