Pmlp Liepāja - Slikts serviss

Kad biju noformēt pasi šajā nodaļa mani nevarēja pierakstīt uz noteikto datumu un laiku lai to saņemt, jo “sistema nedarbojas” un pateica ka jaiet dzīvajā Rinda 5 datuma. Atnākot 8.30 5. Maija es uzzināju ka dzīvas Rindas kārtībā nevar tikt, jo vietas jau aizņemtās. Vajadzēja nākt nākamajā diena plkst 6.45 lai būtu 8 dzīvajā Rinda, kaut vai darba laiks ir no 8.00. Pēc 8.20 cilvēki jau vairs nevarēja tikt jo bija beigušies dzīves Rindas pieraksts. Žel, ka valsts doma pirmkārt par bēgļiem (jo viņiem viss bez Rindas un steidzama kārta) , bet par saviem pilsoņiem ne.

H

Labdien!
Atvainojamies par radušos situāciju! Pieprasījums pēc personu apliecinošiem dokumentiem šobrīd ir liels. Dienas laikā ir iespējams apkalpot konkrētu skaitu cilvēku. Tā iemesla dēļ, ne vienmēr ir iespēja apkalpot visus, kas ir atnākuši uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu rindas kārtībā.

Vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām!